بازی بانمک Garden Story دو ناشر پیدا می‌کند

۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

از زمان انتشار بازی محبوب Stardew Valley در سال ۹۴، سبک مزرعه‌داری باری دیگر تبدیل به یکی از سبک‌های مورد علاقه‌ی توسعه‌دهندگان مستقل شده است. حالا دیروز استودیوی پیکوگرم (Picogram) که برای Garden Story، بازی بسیار بانمک خود در سبک مزرعه‌داری، دو ناشر را پیدا کرده است.

در بازی Garden Story شما در نقش یک دانه‌ی انگور کوچک با نام Concord (گونه‌ای از انگور) بازی می‌کنید. همانند همه‌ی بازی‌های سبک‌ مزرعه‌داری، شما با روستایان دیگر ملاقات خواهید کرد، به حل مشکلات آنها خواهید پرداخت و تلاش می‌کنید تا شهر خودتان را از یک پوسیدگی (Rot) مرموز نجات دهید.در جدیدترین تریلر این بازی شما می‌توانید صحنه‌هایی از ماهیگیری و مبارزات این بازی را مشاهده کنید. همچنین طبق صحبت‌های سازندگان Garden Story این بازی دارای بخش‌های معمایی نیز خواهد بود.

 

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

بودجه، همیشه یکی از بزرگترین مشکلات توسعه‌دهندگان مستقل بوده و بسیاری از آن‌ها حتی نمی‌توانند ساخت عناوین مورد نظر خود را به پایان برسانند ولی در طی چند سال گذشته با حضور پررنگ‌تر و موفقیت‌های بی‌شمار توسعه‌دهندگان مستقل، فرصت‌های بیشتری برای توسعه و ساخت بازی‌های مستقلی همانند Garden Story برای همه‌ی توسعه‌دهندگان مستقل به وجود آمده است.

عنوان Garden Story توسط رز سیتی گیمز (Rose City Games) و ویز مدیا (VIZ Media) در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید