زندگی ناامید کننده | نقدها و نمرات Oninaki

بازی Oninaki امروز منتشر شد و درپی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

قطعا شما هم با استودیوی اسکوئراینیکس (Square Enix) آشنایی دارید. همواره این استودیو با فرانچایزهای معروفش با نام‌های Final Fantasy،  Dragon Quest و  Kingdom Hearts شناخته می‌شود. اما این موارد تنها عناوین بزرگ این استودیو نیستند و همواره خلق قهرمان‌ها شخصیت‌های بزرگ و در مجموعه بازی‌های خود توانسته خود را در میان بزرگ‌ترین و بهترین کمپانی‌های ساخت و توسعه‌ی بازی قرار دهد. یکی دیگر از عناوینی که هواداران مخصوص به خود را دارد بازی Oninaki است که در ادامه مختصرا به آن می‌پردازیم. استودیوی یاد شده در شینجوکو شهر توکیو واقع شده و هم‌اکنون دارای ۴۳۰۰ کارمند در سراسر جهان است.

عنوان Oninaki توسط استودیوی توکیو ارپی‌جی فکتوری (Tokyo RPG Factory) طراحی و توسط شرکت اسکوئر اینیکس منتشر شده است. سازندگان همواره تلاش کردند تا این بازی را همانطور که از داستان آن مشخص است به مفاهیم اصلی زندگی ما نزدیک کنند. درواقع باید بگوییم داستان برپایه‌ی برخوردهای ما با حوادث و امور مختلف زندگی است. ما در زندگی جشن می‌گیریم و پس از به دعا کردن می‌پردازیم. اندوه مرگ سبب می‌شود که زندگی‌ها به یکدیگر پیوند بخورند و باعث می‌شود مردگان سرگردان نباشند. همانطور که از داستان و موارد پایه‌ای بازی مشخص است این عنوان دارای موارد فلسفی متعددی است که به نسبت برای مخاطبان جذاب به نظر می‌رسد. Oninaki به سبک اکشن نقش‌آفرینی و ژاپنی ساخته شده است.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

 ۹/۱۰             :           Screen Rant

استودیوی توکیو ارپی‌جی فکتوری توانسته عنوان Oninaki را به خوبی در سبک اکشن نقش‌آفرینی ژاپنی خلق کند.

     ۸٫۵/۱۰                :          DualShockers

Oninaki یکی از بلند پروازانه‌ترین پروژه‌های استودیوی توکیو ارپی‌جی فکتوری بوده اما با این حال شخصیت‌ها و موضوعات به اندازه‌ی کافی خوب و جذاب هستند.

                 ۸/۱۰               :              PlayStation Universe

در این بازی موضوعات به سبکی کودکانه وارد و با مسائل فلسفی و قوی زندگی ترکیب می‌شود. گاهی سیستم مبارزاتی و یا مات سین‌ها شما را نا امید می‌کنند اما باتوجه به جایگیری درست تاریکی‌ها و امید می‌تواند از آن لذت ببرید و درواقع خاطره‌ای درخشان برای شما به جا بگذارد.

 ۷/۱۰                   :           Gamers Heroes

یک عنوان نسبتا سنتی نقش‌آفرینی را شاهد هستیم که به نسبت جذاب ساخته شده است. بازی به نسبت عناوین هم سطح خود قیمت زیادی دارد اما اگر نسخه‌های قبلی این بازی را دوست داشتید این عنوان هم شما را نا امید نمی‌کند.

۶٫۵/۱۰                   :             RPG Fan

متاسفانه این عنوان ما را نا امید کرد چرا که انتظار خیلی بیشتری داشتیم. البته باید بگوییم Oninaki بازی بدی نیست اما بیشتر یک تکرار به حساب می‌آید که شاید با سخت تلاش کردن تیم سازنده بتوان امتیاز بهتری به آن داد.

۴/۱۰            :                 RPG Site

این بازی امکان رشد بسیار زیادی دارد. برخی بخش‌های بازی بسیار جای پیشرفت داشتند اما به هردلیلی این اتفاق رخ نداده و به همین دلیل سبب شده تا بخش‌هایی از بازی از یکدگیر جدا شوند.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Oninaki در تاریخ ۳۱ مرداد ماه (۲۲ آگوست) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید