سومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Two Point Hospital معرفی شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

بازی Two Point Hospital در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و توانست نظر مثبت بسیاری از کاربران و منتقدین را به سمت خود جلب کند. کاربران و هواداران این بازی جذاب می‌توانند به زودی از تجربه‌ی سومین بسته‌ی الحاقی این بازی لذت ببرند. بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Close Encounters بازی‌بازان را به منطقه‌ی Chasm 24 می‌برد تا بتوانند راز و رمزهای یک بیماری عجیب را کشف کنند.

تیم سازنده‌ی بازی با هدف معرفی این بسته‌ی الحاقی، یک ویدئوی جدید از بازی را منتشر کرده که در انتهای همین خبر قرار گرفته است. بسته‌ی الحاقی Close Encounters محتوای جدید زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. هم‌زمان با انتشار این بسته‌ی الحاقی می‌توانید سه بیمارستان جدید را در مناطق مختلف افتتاح کنید که هر یک از آن‌ها چالش‌ها و ویژگی‌های جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهند. علاوه بر این، در کنار اضافه شدن موجوداتی که شباهت زیادی به موجودات فضایی دارند، ۳۴ بیماری جدید نیز به بازی اضافه خواهند شد که ۱۱ عدد از آن‌ها نشانه‌های دیداری بامزه‌ای خواهند داشت.

این اولین به‌روزرسان بزرگ بازی Two Point Hospital از زمان خریداری شدن استودیوی سازنده توسط شرکت سگا (Sega) خواهد بود. علاوه بر این، باید منتظر ماند و دید تیم سازنده تمامی این به‌روزرسان‌ها و محتوای اضافی عرضه شده از زمان انتشار بازی را چگونه به نسخه‌های کنسولی منتقل خواهد کرد. تیم سازنده حدود یک ماه پیش اعلام کرده بود که قصد دارد بازی را سال آینده برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز عرضه کند. 

بازی Two Point Hospital هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از بسته‌ی الحاقی Close Encounters را در ادامه مشاهده کنید. این بسته‌ی الحاقی تا پایان ماه جاری میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید