اطلاعات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

به تازگی استودیوی بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 منتشر کرده است که توجه بازی‌بازان را به سوی قانون و جنایت درون این عنوان جلب کرده است.

افراد زیادی در سراسر دنیا در انتظار عرضه‌ی رسمی بازی Cyberpunk 2077 هستند تا برای باری دیگر یک تجربه‌ی بی‌نظیر و منحصر به فرد در این عرصه را در کارنامه‌ی خود ثبت کنند. بازی Cyberpunk 2077 عنوانی جهان‌ باز و اکشن ماجراجویی است که داستان آن در شهر Night City جریان دارد. در همین راستا، استودیوی سی‌دی پراجکت رد اطلاعات بیشتری از دنیای این بازی در دسترس قرار داده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، مبارزات و به قتل رساندن افراد بی‌گناه در شهرهایی که مردم نظاره‌گر آن‌ها هستند، برای شما دردسرساز خواهد شد. با توجه به اینکه در بازی محل‌های متفاوتی وجود دارند، اعمال شما در این محل‌ها با بازخوردارهای متفاوتی دنبال خواهد شد. سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077، آقای ریچارد بورزیموسکی (Richard Borzymowski) در اینباره می‌گوید:

در محله‌ی Pacifica که یکی از مناطق فقیرنشین بازی به‌شمار می‌آید، ممکن است شما هوس کنید که به فردی شلیکی کنید، در این صورت اگر فرد دیگری متوجه کار شما نشود اتفاق خاصی برای شما روی نخواهد داد. حال اگر همین کار را در مرکز شهر انجام دهید و فردی را به قتل برسانید، مجبورید که با نیروهای قانونی دست و پنجه نرم کنید، چراکه این قسمت از مناطق بازی از جمعیت بیشتری برخوردار است و نیروهای پلیس در این محل بیشتر حضور دارند. می‌توان گفت که به نوعی مردم نظاره‌گر اعمال شما خواهند بود. همچنین ممکن است به دلیل جمعیت زیاد، زبان‌های مختلفی را بشنوید و در این میان، زبان ژاپنی بسیار به گوش می‌خورد چراکه در دنیای بازی Cyberpunk 2077، این زبان به عنوان یک زبان با کلاس شناخته می‌شود.

او همچنین ادامه داد که شما می‌توانید علیه قانون اقدام کنید اما بالاخره ممکن است در جایی توسط قانون از پای دربیایید.

ما در این بازی به شما این اختیار را داده‌ایم که بتوانید از قانون فرار کرده و رو به روی آن بایستید و متداولا با آن مبارزه کنید، مبارزه کنید و مبارزه کنید و در نهایت بمیرید.

به نظر می‌رسد که در بازی Cyberpunk 2077 پلیس بیخیال مجرمین نمی‌شود و بی‌شک شرایط بازی برای کسانی که علیه قوانین عمل کنند بسیار سخت خواهد شد. می‌توان به این نتیجه رسید که اگر ضد قانون باشید، در نهایت توسط ماموران پلیس کشته خواهید شد. بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در صورتی که جزو علاقه‌مندان به این بازی هستید، می‌توانید به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، مصاحبه با طراح ماموریت‌های آن، تحت عنوان «مصاحبه با طراح ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077 | صحبت در رابطه با بخش چندنفره، آینده‌ی آن و کیانو ریوز» را از این نشانی مطالعه کنید. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 9٫17 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید