Gamescom 2019 | تریلر جدیدی از بازی Death Stranding پشت درهای بسته به نمایش در آمد و اطلاعات مهمی از این عنوان را فاش کرد

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

تریلر جدیدی از بازی Death Stranding در نشست پلی‌استیشن و در جریان مراسم Gamescom 2019 به نمایش در آمد که حاوی اطلاعاتی مهم از اسرار این عنوان است.

هیدئو کوجیما، کارگردان بازی Death Stranding، تریلرهای جدیدی را در مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom 2019 در معرض نمایش قرار داد و بیشتر از گذشته طرفدران را هیجان‌زده نمود. اما در عین حال که این تریلرها جذاب بودند ولی مثل همیشه سوالات بیشتری را برای طرفداران ایجاد کردند. اما به نظر می‌رسد هیدئو کوجیما در کنار آن‌ها، تریلر دیگری را به همراه داشته است که اسرار مهمی از این عنوان را روشن می‌سازد. اما متاسفانه این تریلر پشت درهای بسته و در نشست پلی‌استیشن در جریان مراسم Gamescom 2019 به نمایش گذاشته شد که به Briefing معروف شده است. تریلر Briefing از جزئیات مهم داستان Death Stranding رونمایی می‌کند و هنوز زمان انتشار آن به صورت عمومی مشخص نشده است. خوشبختانه وب‌سایت خبری IGN مقاله‌ای را درباره‌ی آن ارائه کرده و اطلاعاتی از آن را فاش نموده است. لازم به ذکر است که بیشتر این اطلاعات را طرفداران با توجه به تریلرهای گذشته پیش‌بینی کرده بودند و بهتر است برای درک کامل آن‌ها، تریلرهای گذشته را مجددا تماشا نمایید.

تریلر به نمایش درآمده، میان‌پرده‌ای را از بخش‌های ابتدایی بازی Death Stranding به تصویر می‌کشد که در اداره‌ای به نام عول آفیس (Oval Office) جریان دارد. بریجت (Bridget)، رئیس‌جمهور شهرهای متحده‌ی آمریکا (United Cities of America)، به نظر می‌رسد دیگر در تصاویر حضور ندارد و آملی (Amelie) همان شخص رئیس جمهور نیست! آملی پروژه‌ای را در سال‌های دور آغاز نمود که قرار بود به وسلیه‌ی آن، شهرهای از هم گسیخته را از طریق متقاعدسازی شهرهای به انزوا کشیده شده به منظور ملحق شدن آن‌ها به شبکه‌ی چایرال شهرهای متحده‌ی آمریکا (UCA’s Chiral Network)، مجددا به یک‌دیگر مرتبط نماید. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این شبکه ارائه نشده است. جالب‌تر از این موضوع، سن شخصیت آملی بعد از این اتفاقات افزایش نمی‌یابد و او به همان شکلی باقی مانده است که سم در گذشته و به طور دقیق‌تر ۱۰ سال پیش وی را ملاقات نمود. طبق توضیحات سم، شخصیت آملی در ساحل (Beach) و یا همان دنیای برزخ‌مانند اسیر شده است. با این تفاسیر، وی هم به دنیای واقعی و هم به دنیای مردگان که در این بازی به هیدیس (Hades) معروف بوده، متصل است. همچنین وی به دست گروهکی نظامی، تروریستی و تجزیه‌طلب به نام هومو دیمنز (Homo-Demens) اسیر شده است که در منطقه‌ی اج نات سیتیز (Edge Knot Cities) مستقر هستند و به وسیله‌ی هیگز (Higgs) با صداپیشگی تروی بیکر اداره می‌شوند.

شخص و یا اشخاصی از سم درخواست نموده‌اند که اقدام ناتمام آملی را به اتمام رساند و بایستی وی از طریق سفری از سمت شرق به غرب، شهرهای به انزوا رفته را مجددا به یک‌دیگر مرتبط سازد. وی این مهم را به وسیله‌ی کیوپید (Q-Pid) انجام می‌دهد که همان گردنبند شناوری است که تاکنون در بسیاری از تریلرهای این عنوان، آن را مشاهده نموده‌ایم. سم این گردنبند را در پایانه‌ای قرار می‌دهد و شهرهای به انزوا کشیده شده را به شبکه‌ی چایرال شهرهای متحده‌ی آمریکا متصل می‌نماید.

اگرچه که سم نسبت به این ماموریت بی‌میل است ولی به نظر می‌رسد، وی در گذشته با شخصیت‌های آملی و دای هاردمن (Die-Hardman) همکاری داشته است. همچنین در گذشته این همکاری به شکست منجر شد و سم هردوی آن‌ها را به خاطر این شکست سرزنش می‌کند. همچنین آملی قبل از رفتن سم از وی کمک می‌خواهد.

طرفداران به شدت امیدوار هستند که این تریلر و ویدئوهای جدیدی را به زودی و یا در مراسم Tokyo Game Show 2019 تماشا نمایند که از قبل هیدئو کوجیما حضور بازی Death Stranding را در مراسم یاد شده تایید نموده است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این عنوان، مقاله‌ی آن را تحت عنوان «نقطه‌ی کور | نکاتی که هنوز از بازی Death Stranding نمی‌دانیم» از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید