Gamescom 2019 | تریلر جدیدی از بازی Battletoads منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

سازندگان بازی Battletoads که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بودند، در جریان مراسم Gamescom 2019 تریلر دیگری از آن را در اختیار بازی‌بازان قرار دادند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

Battletoads از سری عناوین اکشن و دوبعدی است که در آن شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه خود به نبرد با حریفان بروید. آیتم‌های متنوعی نیز در دسترس شما قرار می‌گیرند که با استفاده از آن‌ها جنگ‌های ساده‌تری خواهید داشت. در مراسم E3 2019 یک تریلر از این بازی منتشر شد که مورد استقبال بازی‌بازان هم قرار گرفت. از طریق این نشانی می‌توانید این تریلر را ببینید. گفتنی است که استودیوی دلالا (DLaLa) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را برعهده دارد.

حال سازندگان اقدام به انتشار یک تریلر ۸ دقیقه‌ای جالب از بازی Battletoads کرده‌اند که طرفداران را با گیم‌پلی آن بیشتر آشنا می‌کند. بازی مذکور در تاریخی نامشخص برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر مانند تاریخ دقیق انتشار، آن‌ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلر منتشر شده را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید