هنوز تصمیمی مبنی بر اضافه شدن بخش چندنفره به بازی Cyberpunk 2077 اتخاذ نشده است

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به تازگی اعلام نموده است که در حال حاضر ایده‌ی اضافه شدن بخش چندنفره‌ به بازی Cyberpunk 2077 در مرحله‌ی تصمیم‌گیری و به طور دقیق‌تر، در بخش تحقیق و توسعه‌ی این استودیو قرار دارد.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد از قبل اعلام نموده است که در زمان عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077، تنها بخش داستانی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت و برخی از طرفداران انتظار دارند که بخش چندنفره‌ی آن در آینده به صورت یک بسته‌الحاقی نیز به این بازی اضافه شود. اما طبق توضیحات مارتی جانکرز (Marthe Jonkers)، طراح ارشد بازی Cyberpunk 2077، اضافه شدن بخش چندنفره به این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و هنوز تصمیمی برای آن اتخاذ نشده است. وی در این خصوص توضیح داد:

در حال حاضر ایده‌ی اضافه شدن بخش چندنفره به بازی Cyberpunk 2077 در بخش تحقیق و توسعه‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد قرار دارد و تمرکز ما برروی بخش داستانی است. ما هرگز اضافه شدن بخش چندنفره را تایید و یا تکذیب نمی‌کنیم ولی هنوز برای این موضوع تصمیمی اتخاذ نشده است.

اگر قرار باشد بخش چندنفره به این بازی اضافه شود، بایستی این اقدام به درستی صورت پذیرد. غرق نمودن بازی‌بازان در این عنوان برای ما بسیار اهمیت دارد و ما باید از کامل بودن آن‌ها اطمینان حاصل نماییم. ما هرگز چند ویژگی تصادفی بخش چندنفره را به این بازی اضافه و آن را به حال خود رها نخواهیم کرد.

حتی ممکن است بخش چندنفره برای این بازی مناسب نباشد و در نتیجه آن را اضافه نکنیم. ما هرگز ویژگی جدیدی را که از کیفیت پایینی برخوردار است به این بازی اضافه نمی‌کنیم و ایده‌های جدید بایستی حداقل استانداردهای بازی The Witcher 3 را داشته باشند. ما نمی‌توانیم آینده را پیش‌بینی نماییم ولی از کیفیت بالای بازی Cyberpunk 2077 اطمینان حاصل خواهیم کرد.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنای بیشتر با این بازی، مصاحبه با طراح ماموریت‌های آن، تحت عنوان «مصاحبه با طراح ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077 | صحبت در رابطه با بخش چندنفره، آینده‌ی آن و کیانو ریوز» را از این نشانی مطالعه نمایند. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید