بازی For Honor برای مدت یک هفته به صورت رایگان در Uplay در دسترس قرار گرفت

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

اگر قصد دارید که یک نسخه‌ی رایگان از بازی For Honor را بر روی فروشگاه Uplay داشته باشید، این تنها شانس شماست. کمپانی یوبی‌سافت، بازی For Honor را برای مدتی محدود بر روی Uplay، رایگان قرار داد.

همه می‌دانیم که بازی For Honor یکی از عناوین جذاب سبک اکشن است و مسلماً همه‌ی ما آرزوی بازی کردن این عنوان را تا به امروز داشته‌ایم. حال کمپانی یوبی‌سافت، این بازی را به مدت یک هفته به صورت رایگان در Uplay قرار داده است و شما کاربران می‌توانید این عنوان جذاب را  تا تاریخ ۲۷ آگوست (مصادف است با ۵ شهریور ماه امسال) به صورت رایگان دریافت کنید.

اگر هنوز با این بازی زیبا آشنا نشده‌اید، مقداری در مورد این بازی سخن می‌گویم. عنوان For Honor یکی از عناوین جذاب سبک اکشن می‌باشد که در مورد سامورایی‌ها، شوالیه‌ها، وایکینگ‌ها و … است که همه‌ی این‌ها را در یک طیف بسیار جذاب نمایش می‌دهد. بر اساس سخنان یکی از منتقدین، این بازی دارای یک سیستم مبارزه‌ای کامل و بسیار منحصر به فرد است که هر گیمری مجذوب آن خواهد شد. عنوان For Honor دارای یک بخش نسبتاً طولانی است و شما می‌توانید از این بخش به عنوان یک تمرین و دست‌گرمی برای بخش آنلاین یا چند نفره‌ی آن استفاده کنید.

بازی For Honor در طی دوسال گذشته، تغییرات زیادی را مشمول شده و از هر نظر پیشرفت چشمگیری را به خود دیده‌ است و از تغییرات مهم این بازی در طول این دوسال، می‌توان به افزوده شدن نقشه‌ها و قهرمان‌های جدید اشاره کرد. اگر شما هم با خواندن این متن، به این عنوان زیبا علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید از هم‌اکنون تا تاریخ ۵ شهریور ماه، این عنوان را به صورت رایگان در Uplay دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

بازی For Honor از امروز تا تاریخ ۵ شهریورماه امسال (مصادف است با ۲۷ آگوست ۲۰۱۹) به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد و شما کاربران می‌توانید که با مراجعه به Uplay ااین بازی را به صورت رایگان دریافت کنید. اگر با این سخنانی که در بالا زده شد، برای امتحان این عنوان راضی نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی تخصصی این بازی را که با قلم امیر حسین دهنوی و با عنوان برای افتخار | نقد و بررسی عنوان For Honor در وبسایت گیمفا نوشته شده است را در این نشانی مطلعه فرمائید. همچنین اگر قصد دارید که از آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده از این بازی اطلاع یابید، به این نشانی رجوع کنید و با طیف عظیمی از اخبار و مقالات منتشر شده از این عنوان رو‌به‌رو شوید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید