بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌های کنسولی بازی Warhammer 40K: Mechanicus مشخص شد + تریلر

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

در جریان رویداد Gamescom 2019، بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌های کنسولی بازی Warhammer 40K: Mechanicus مشخص شد. این عنوان قرار است در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود.

استودیوی بولوارک (Bulwark) وظیفه‌ی توسعه و شرکت کاسدو گیمز (Kasedo Games) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارند. پیش از این، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شده بود.

ناشر بازی اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی کنسولی این عنوان منتشر کرده است.

برای اولین بار در پلتفرم‌های کنسولی می‌توانید کنترل گروهی از نیروهای Adeptus Mechanicus را در دست بگیرید و آن‌ها را رهبری کنید. هر تصمیم شما، ماموریت‌های آینده را شکل خواهد داد و برای شما و گروهتان عواقبی در بر خواهد داشت.

نسخه‌ی کنسولی شامل محتوای ویژه‌ی Omnissiah Edition که در آن موسیقی متن به نام Deus Ex Mechanicus به بازی اضافه خواهد کرد. این نسخه با به‌روزرسان‌های اضافه شده، مانند حالت IronMan و مجموعه‌ی بزرگی از گزینه‌های شخصی‌سازی برای قابلیت تکرار بازی کامل شده است.

در کنار مشخص شدن بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌های کنسولی Warhammer 40K: Mechanicus، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده که می‌توانید در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید