Gamescom 2019 | تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Chernobylite منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

در جریان رویداد Gamescom 2019، استودیوی فارم ۵۱ (The Farm 51) تریلر جدیدی از بازی Chernobylite منتشر کرد. در این تریلر، ماموریتی در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل نمایش داده شده است. علاوه بر این، Chernobylite در مراسم Gamescom سال جاری قابل بازی خواهد بود. بنابراین، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا نسخه‌ی آزمایشی این عنوان را تجربه کنند.

بازی Chernobylite یک عنوان اکشن تیراندازی اول شخص است که در آن بازی‌بازان نقش یک فیزیک‌دان را برعهده دارند که در منطقه‌ی ممنوعه و خطرناک چرنوبیل، در جستجوی معشوقه‌ی گمشده‌ی خود است. وی نمی‌داند که معشوقه‌‌اش، توسط حادثه‌ای که رخ داده کشته شده یا اکنون در نقطه‌ای از این منطقه‌ی ممنوعه، منتظر همسرش است. این اتفاق و این بلاتکلیفی، یک درگیری ذهنی خاص برای این شخصیت ایجاد کرده و هر لحظه انگیزه‌ی اصلی وی برای تلاش کردن و یافتن فردی که دوستش دارد، کم‌تر می‌شود. به نظر می‌رسد که سیستم مبارزات بازی و بخش ساخت و ساز، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عناصر گیم‌پلی هستند که باید به خوبی با آن‌ها آشنا شوید. بازی روایت داستانی غیر خطی خواهد داشت و تمامی انتخاب‌های بازی‌بازان در طول گیم‌پلی، می‌تواند زمینه‌ساز وقوع اتفاقات و رویدادهای بعدی باشد. موجودات جهش یافته و خطرناک مختلفی که در این منطقه‌ی ممنوعه وجود دارند، تنها برای به دردسر انداختن شخصیت اصلی طراحی نشده‌اند.

این عنوان شباهت بسیاری به سری بازی‌های Stalker دارد و همچنین المان‌های نقش‌آفرینی در این بازی قرار داده شده است. بازی Chernobylite در پاییز سال جاری به صورت دسترسی اولیه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در تاریخ دیگری در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهند شد.

در ادامه می‌توانید تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Chernobylite را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید