مدت زمان بازی DOOM Eternal مشخص شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

براساس سخنانی که سازندگان بازی DOOM Eternal در طی مصاحبه‌ای با یک انجمن خارجی بر زبان آورده‌اند، این عنوان فقط به مدت ۲۲ ساعت شما را در میان شیاطین مخرّب سرگرم می‌کند.

در طی مصاحبه‌ای که سازندگان بازی DOOM Eternal با انجمن Qcon داشته‌اند به این نکته اشاره شده که این بازی، به مدت ۱۸ تا ۲۲ ساعت شما را سرگرم خود می‌کند. مارتی استراتون (Marty Stratton) که یکی از توسعه‌دهندگان این بازی است، در جریان این مصاحبه گفته است که اگر بخواهید این بازی را به اتمام برسانید، فقط ۱۸ الی ۲۲ ساعت لازم دارید (احتمالاً این سخن ایشان فقط برای بخش داستانی بازی است). اما ایشان در ادامه‌ی سخنان خود گفتند که هنوز برخی بخش‌های بازی تکمیل نشده‌اند و این زمان ارائه شده توسط شما، فقط یک زمان فرضی است.

حال بر اساس این سخنان که از زبان سازندگان این بازی شنیده شده و مسلماً جزء خبرهای موثق به شمار می‌رود، این عنوان نیز همانند نسخه‌ی قبلی خود که ۹ الی ۱۴ ساعت برای اتمام لازم داشت، دارای یک بخش داستانی تا حدودی کوتاه خواهد بود. در هر حال باید منظر روز انتشار بازی بود و دید که آیا این سخنان صحت دارند یا خیر.

بازی Doom Eternal قرار است در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد و به تازگی تصویر هنری زیبایی از بازی منتشر شده است. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مربوط به بازی Doom Eternal را از این نشانی دنبال نمایید.

حال نظر شما کاربران همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ به نظر شما این مدت زمان برای اتمام بخش داستانی این عنوان کافی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید