تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order مشخص شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order مدتی است که در اختیار هواداران و طرفداران قرار گرفته و با شخصیت‌ها و محیط‌های خاص خود، بسیاری را مشغول و سرگرم کرده است. در این میان، استودیوی سازنده بیکار نمانده و به تازگی از اولین بسته‌ی الحاقی این عنوان خبر داده است که با محتویات جالب و نوینی به بازار خواهد آمد.

سری بازی Marvel Ultimate Alliance از همان ابتدا طرفداران و علاقه‌مندان خاص خود را داشته است و حالا، سومین نسخه‌ی این سری بازی که تحت عنوان Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order شناخته می‌شود، در دسترس قرار گرفته توجه‌ افراد زیادی را جلب کرده است. تقریبا بیش از ۱۰ سال است که سبک هک اند اسلش طرفداران و هواداران خاص و زیادی دارد حال با انتشار یک عنوان جدید در میان این سری بازی‌ها، این سبک برای باری دیگر جانی دوباره گرفته است. بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order از آن دسته عناوینی است که به واسطه‌ی حضور ابرقهرمانان، مطمئنا به زودی مجذوب آن خواهید شد.

در همین راستا، به تازگی استودیوی سازنده از اولین بسته‌ی الحاقی این عنوان خبر داده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بسته‌ی الحاقی که تحت عنوان Curse of the Vampire شناخته می‌شود، شخصیت‌های نوینی مثل Blade ،Moon Knight ،The Punisher و Morbius را به بازی اضافه می‌کند که بی‌شک این نوع از کاراکترها نیز طرفداران خاص و منحصر به فرد خود را دارند. استودیوی سازنده اعلام کرده است که این شخصیت‌ها در زیر شاخه‌ی سری Marvel Knights قرار دارند. برای طرفداران بخش Co-op نیز باید بگوییم که مراحل جدیدی نیز به واسطه‌ی این بسته‌ی الحاقی برای این بخش منتشر خواهد شد که تجربه‌های نوینی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد.

بسته‌ی الحاقی Curse of the Vampire در تاریخ دوشنبه ۸ مهر ماه سال ۱۳۹۸ (۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم نینتدو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی با داشتن تعداد زیادی از شخصیت‌های قهرمانانه و خیره کننده، پتانسیل زیادی را برای جذب بازی‌بازان و کاربران خواهد داشت و مطمئنا اگر طرفدار شرکت مارول باشید، از این عنوان زیبا لذت خواهید برد.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.در صورتی که جزو طرفداران پر و پا قرص این سری بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تحلیل فنی جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه یعنی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order تحت عنوان «تحلیل فنی ۴۳:تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

همچنین اگر همچنان در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید با مشاهده هایلایت این بازی، با نکاتی که باید پیش از خرید بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order بدانید آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید