عناوین انحصاری سونی احتمالا برای سایر پلتفرم‌ها و کنسول‌ها منتشر می‌شوند

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

امروز سونی اعلام کرد استودیوی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) را بدست آورده است. این استودیو در گذشته مشارکت‌هایی در توسعه‌ی چندین عنوان با کمپانی سونی داشته و این نکته‌ی بسیار مهمی برای این استودیو به حساب می‌آید. استودیوی مذکور بسیار جاه طلب به نظر می‌رسد.

خبر دیگر این که براساس گزارش بلومبرگ (Bloomberg) سونی به زودی عناوین چند پلتفرمی تولید می‌کند. این گزارش نتیجه شده از مصاحبه‌ای با شاون لیدن (Shawn Layden) است. در ادامه ذکر شده که اگر این کمپانی عنوانی چند نفره تولید کند برای سایر کنسول‌ها یا پلتفرم‌ها چون رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

شاون لیدن رئیس استودیوهای سونی در جهان گفت:

عناوین انحصاری هنوز بخشی از استراتژی این شرکت خواهند بود اما برخی از بازی‌ها به خصوص عناوین چندنفره برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر می‌شوند. ما قصد داریم از پلتفرم‌های دیگر هم حمایت کنیم و توزیع وسیعتری داشته باشیم. به عبارت دیگر شما در آینده بازی‌هایی را خواهید دید که توسط استودیوهای سونی تولید می‌شوند اما برای سایر کنسول‌ها و پلتفرم ها هم می‌آیند.

باتوجه به این که سونی روی عناوین تک نفره تمرکز دارد ممکن است مدتی طول بکشد تا شاهد تغییرات در این کمپانی باشیم چراکه عناوینی چون Fortnite هم مخاطبان بسیاری دارند و نمی‌توان تاثیر آن ها را بر دنیای بازی ها ویدئویی نادیده گرفت. بازی MLB The Show 19 عنوان محبوبی است که انتظار داریم در آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با عرضه‌ی عناوین انحصاری سونی برای سایر کنسول‌ها و پلتفرم‌ها چیست؟ نظرات خود را با ما به شاتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید