حجم بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی کنسول نینتندو سوئیچ معلوم شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

همانطور که می‌دانبد، دیروز در طی کنفرانس Gamescom، از بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای کنسول نینتندو رونمایی شد و تاریخ انتشار آن نیز اعلام گردید. حال فروشگاه eShop حجم بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی کنسول نینتندو سوئیچ را اعلام داشت.

فروشگاه eShop حجم مورد نیاز برای دانلود بازی The Witcher 3: Wild Hunt را ۲۸٫۱ گیگابایت قلمداد کرده‌است و این در حالی است که قبلاً این حجم، ۳۲ گیگابایت اعلام شده بود. این بازی هم‌اکنون بر روی فروشگاه eShop برای پیش‌خرید گذاشته شده است و شما می‌توانید این بازی را با حجم مذکور پیش‌خرید کنید. همچنین لازم به ذکر است کسانی که این بازی را پیش‌خرید می‌کنند، می‌توانند زودتر از تاریخ انتشار بازی، فایل‌های اصلی آن را دریافت کنند و همزمان با انتشار رسمی آن در تاریخ ۱۵ اکتبر (مصادف است با ۲۳ مهر ماه سال جاری)، می‌توانند که بازی کردن این عنوان را شروع کنند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و توانست کاربران زیادی را مجذوب خود نماید. این بازی هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است و قرار است که در تاریخ ۱۵ اکتبر (مصادف است با ۲۳ مهر ماه سال جاری) برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز عرضه شود. اگر شما از علاقه‌مندان به این بازی هستید می‌توانید آخرین اخبار مربوط به این بازی را در این نشانی دنبال کنید. همچنین می‌توانید نقد ویدئویی این بازی را با عنوان باشکوه ترین خداحافظی تاریخ | بررسی ویدئویی The Witcher 3: Wild Hunt در این نشانی تماشا کنید و اگر هنوز در مورد بازی کردن این عنوان عظیم شک دارید، نقد و بررسی تخصصی این بازی را که به قلم عرفان استادی و با عنوان این شکار وحشی | بررسی بازی The Witcher 3: Wild Hunt نوشته شده است را در این نشانی مطالعه کنید.

نظر شما کاربران همیشگی گیمفا در مورد این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید