مقدار فروش بازی Spider Man بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ به ۱۳٫۲ میلیون رسید

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

مسلماً بازی Spider Man یکی از بهترین بازی‌های شرکت اینسامنیاک گیمز است. این بازی‌ در همان بدوی انتشار توانست مخاطبان بسیاری را مجذوب خود نماید و یک موفقیت عالی را برای سونی و کنسول پلی‌استیشن ۴ رقم بزند. حال خبری منتشر شده‌ که، تعداد فروش این بازی را ۱۳٫۲ میلیون عدد قلمداد کرده است.

همانطور که می‌دانیم، دیشب و در طی کنفرانس Gamescom 2019، سونی با یک خبر شوکه کننده اعلام کرد که کمپانی اینسامنیاک گیمز را خریداری کرده است و به همین دلیل تعداد استدیوهای این شرکت، به چهار ده عدد افزایش پیدا کرد. حال ناشر این بازی مدعی شده است که بازی Spider Man از ابتدای انتشار آن تا ۲۸ ماه جولای ۲۰۱۹، بیش از ۱۳٫۲ نسخه از آن به فروش رفته و بر اساس آمار، همچنان این فروش ادامه دارد.

البته به این نکته توجه کنید که این آمار و ارقام فقط مختص به ابتدای انتشار تا تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۱۹ است و ماه آگوست را شامل نمی‌شود. بر اساس آماری که گروه NPD منتشر کردند، این بازی در ماه جولای از نظر فروش، از عناوینی همچون Red Dead Redemption II نیز پیشی گرفته است و فروشی بسیار بیشتر از این عناوین داشته است. پس اگر بخواهیم به همین روال، برای ما آگوست نیز پیش‌بینی کنیم، این بازی فروش آن بیشتر از مقداری خواهد بود که ناشر به آن اشاره داشته است. همچنین بازی Spider Man در زمینه‌ی بازی‌های ژانر قهرمانی فروخته شده در ایالات متحده‌ی آمریکا از Batman: Arkham City نیز پیشی گرفته است.

این موفقیت بازی Spider Man به الگویی برای سایر ناشر‌های دیگر، همچون اسکوار انیکس نیز بدل شده است و این ناشر قصد دارد که با انتشار بازی Marvel’s Avengers به چنین دستاوردی همانند Spider Man دست پیدا کند.

بازی Spider-Man هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌‌استیشن ۴ در دسترس است. نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان تارهای اسپایدی چسبناک‌تر از همیشه | نقد و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man برای شما مهیا شده است. همچنین برای مشاهده‌ی نقد ویدئویی می‌توانید به ویدئو گیمفا: تارهای چسبنده اسپایدی و اینسامنیاک به قلب گیمرها! | بررسی ویدئویی بازی Spider-Man مراجعه کنید. اگر از علاقه‌مندان به این شخصیت کمیک‌بوکی هستید، می‌توانید مقاله‌ای که توسط سعید حلاجیان در رابطه با دشمنانی که در آینده ممکن است در نسخه‌ دوم این بازی مشاهده کنیم، نوشته شده است را تحت عنوان هشت شخصیت شروری که انتظار داریم در Spider-Man 2 حضور داشته باشند مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید