Gamescom 2019 | تاریخ انتشار بازی Iron Harvest مشخص شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۵

در طی مراسم جدید Gamescom 2019 شاهد عرضه‌ی اطلاعات و جزئیات مختلفی از بازی‌های استودیوهای سازنده بودیم که در این میان، تاریخ انتشار بازی خاص Iron Harvest نیز مشخص گردید و به سردرگمی بازی‌بازان و هواداران آن خاتمه داد.

Iron Harvest تا به امروز عنوانی جذاب جلوه کرده است و به نظر می‌رسد پتانسیل بالایی دارد. این بازی وقایع پس از جنگ جهانی اول را از نگاهی دیگر روایت می‌کند و درواقع تاریخ را تغییر می‌دهد. در دنیای پس از جنگ جهانی Iron Harvest دنیا به زیر سلطه‌ی سه فرقه‌ی اصلی رفته است. این سه فرقه Republic ،Rusvet و Polania نام دارند که هر یک بخش داستانی مجزایی دارند. به جرات می‌توان گفت که این بازی قادر خواهد بود تا ساعت‌ها بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود مشغول و سرگرم کند.

در همین راستا، به تازگی تاریخ انتشار این بازی منحصر به فرد و خاص مشخص گردید. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Iron Harvest در تاریخ سه شنبه ۱۱ شهریور سال ۱۳۹۹ (۱ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر مربوط به این بازی که در مراسم Gamescom امشب نمایش داده شد را در قسمت پایین صفحه، با کیفیت‌های مختلف مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید