Gamescom 2019 | حالت جدید Proving Ground برای Borderlands 3 معرفی شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۴

با نزدیک شدن به زمان انتشار جدیدترین ساخته‌ی استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) یعنی Borderlands 3، شاهد انتشار اطلاعات مختلفی از این بازی مورد انتظار هستیم. در جریان مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom 2019، کارگردان نوآوری بازی، اقای پاول سیج (Paul Sage)، برروی صحنه آمده و اطلاعات جدیدی از این بازی را در اختیار هواداران قرار داد.

براساس اطلاعات منتشر شده، حالت Circle of Slaughter که برروی مبارزه‌ی شما با گروه‌های عظیمی از دشمنان تمرکز دارد، در بازی Borderlands 3 نیز حاضر خواهد بود. علاوه بر این، حالت جدیدی با نام Proving Grounds برای این بازی معرفی شد. با تمام کردن این حالت جدید که از شما می‌خواهد ماموریت خاصی را در زمانی مشخص به پایان برسانید، پاداش‌های بسیار خوبی دریافت خواهید کرد. این حالت جدید تلاش دارد توانایی‌های بازی‌بازان را در یک مسابقه‌ی سریع به چالش بکشد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از حالت Proving Ground را در ادامه مشاهده کنید. آقای سیج در جریان این مراسم بیان کردند که اطلاعات بیشتری از محتوای پایانی بازی به زودی منتشر می‌شود. بازی Borderlands 3 در تاریخ جمعه، ۲۲ شهریور ماه سال جاری(۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی تا ماه آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باقی می‌ماند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید