Stadia Connect | بازی Attack on Titan 2: Final Battle برروی استیدیا عرضه می‌شود

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶

لحظاتی پیش و در جریان مراسم Stadia Connect، استودیوی امگا فورس (Omega Force) و شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo)، توسعه دهنده و ناشر بازی Attack on Titan 2: Final Battle، انتشار این بازی برروی پلتفرم استیدیا را رسما تایید کردند.

شرکت‌ها و تیم‌های بازی‌سازی بسیاری تا به امروز تلاش کرده‌اند تا با الهام گرفتن از سری‌های محبوب انیمه، عناوین مختلفی را توسعه دهند. یکی از این تیم‌های بازی‌سازی، استودیوی امگا فورس است که در سال ۲۰۱۸ دومین نسخه از سری بازی‌های Attack on Titan را روانه‌ی بازار کرد. نسخه‌ی کامل این بازی با نام Attack on Titan 2: Final Battle که با الهام از انیمه‌ای با همین عنوان ساخته شده است، سال ۲۰۱۹ برروی اکثر پلتفرم‌ها عرضه شد.

امشب و در جریان مراسم Stadia Connect، شاهد معرفی این بازی برای پلتفرم ابری شرکت گوگل نیز بودیم. کاربران این پلتفرم می‌تواند هم‌زمان با آغاز به کار استیدیا، این بازی را تهیه و در کنار شخصیت‌های سری برای نجات دنیا و نسل بشریت از دست غول‌های عظیم‌الجثه تلاش کنند.

شما می‌توانید تریلر معرفی بازی Attack on Titan 2: Final Battle برای پلتفرم استیدیا را در ادامه مشاهده کنید. اگر با این مجموعه و بازی یاد شده آشنا نیستید، مطالعه‌ی نقد و بررسی آن به قلم مهدی رحیمی، می‌تواند نقطه‌ی آغاز خوبی برای شما باشد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید