Inside Xbox | از دو دسته‌ی جدید کنسول اکس‌باکس وان رونمایی شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳

همان‌طور که شرکت مایکروسافت قول داده بود تا در مراسم Gamescome 2019 سخت افزارهای جدیدی را نیز معرفی کند، این اتفاق رخ داد این شرکت بزرگ از دو دسته‌ی جدید کنسول محبوب اکس‌باکس وان رونمایی کرد که توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را جلب کرده است.

اولین دسته‌ی جدیدی که در طی این مراسم بزرگ معرفی شد، تحت عنوان Night Ops Camo شناخت می‌شود که بسیار جالب و جذاب است. همان‌طور که در تصویر منتشر شده از این دسته در قسمت پایین مشاهده می‌کنید، این دسته از ظاهری با استایل پوشش‌های جنگی برخوردار است که به نظر می‌رسد برای علاقه‌مندان به بازی‌های بارزه‌ای و تیراندازی بسیار مناسب باشد.

دومین دسته‌ای که در طی مراسم Gamescome 2019 از آن رونمایی شد، دسته‌ای است که تحت عنوان Sport Blue شناخته می‌شود. همان‌طور که از اسم این کنترلر نیز مشخص است، از ظاهری آبی رنگ تشکیل شده که به صورت متالیک در آمده است. بخش‌هایی از این دسته دندانه‌دار است که برای جایگیری و عدم سر خوردن در دست بسیار مناسب است. شما می‌توانید تصویر این دسته‌ی جدید اکس‌باکس وان را در سمت پایین صفحه مشاهده کنید.

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که این دسته از رنگ قرمز نیز تولید می‌شود که برای علاقه‌مندان به این رنگ نیز مناسب است. همچنین دسته‌ی قبلی نیز در ظاهری با پوشش مناسب برف نیز طراحی شده که در تاریخ ۱۶ مهر ماه سال ۱۳۹۸ (۸ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که مدل Sport Blue مدتی زودتر و در تاریخ ۲۶ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای فروش با همان قیمت ۶۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

اگر جزو کسانی هستید که به این نوع از دسته‌های اکس باکس وان علاقه‌مند شده‌اند، باید بگوییم که پایه‌های شارژ این نوع دسته‌ها با همان استایل خودشان نیز توسط شرکت مایکروسافت به فروش خواهند رسید. طبق اخبار و گزارش‌هایی که از سوی این شرکت در مراسم Gamescome 2019 به دست رسید، این نوع از شارژ‌ها نیز از تاریخ ۲۶ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار برای فروش عرضه خواهند شد.

از نکات جالبی که شرکت مایکروسافت در این مراسم اعلام کرد این است که شما می‌توانید با استفاده از برنامه‌ی Xbox Design Lab ، مدل و طراحی مورد نظر خود را تولید کرده و برای سفارش دسته‌ای با آن ظاهر برای شکت ارسال کنید. بی‌شک این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد دسته‌هایی خاص و منحصر به فرد به خود را داشته باشید که تا پیش از این، کسی از آن‌ها برخوردار نبوده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید