Inside Xbox | از بخش Horde Mode بازی Gears 5 رونمایی شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵

 در جریان قسمت جدید برنامه‌ی Inside Xbox، تریلر جدیدی از بازی Gears 5 منتشر شد. تریلر جدید بازی Gears 5 به نمایش بخش Horde Mode اختصاص دارد که یکی از حالت‌های بخش چند نفره‌ی بازی است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

سرانجام در جریان قسمت جدید برنامه‌ی Inside Xbox از بخش Horde Mode بازی gears 5 رونمایی شد. یکی از ویژگی‌های جدید و  حائز اهمیت این بخش Ultimate abilities است. شخصیت‌های متفاوتی در بازی وجود دارند که هر کدام قدرت و قابلیت‌های متفاوتی (Ultimate abilities) در اختیار دارند. شما در این بخش می‌توانید همراه با چهار نفر از دوستان خود به تجربه‌ی بازی بپردازید و با دسته‌ی عظیمی از دشمنان تا دندان مسلح مبارزه کنید. به علاوه مایکروسافت به این نکته اشاره کرد که بازی Gears 5 یک محتوای الحاقی را دریافت خواهد کرد که این محتوای الحاقی شخصیت‌های بازی Halo reach را به این بازی اضافه می‌کند. در نهایت پیشنهاد می‌کنم تریلر معرفی بخش horde Mode بازی Gears 5 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر دوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید