گیفت کارت
گیفت کارت

Inside Xbox | تریلر جدیدی از بازی Ghost Recon Breakpoint منتشر شد و بخش چندنفره‌ی آن به نمایش در آمد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵

در قسمت جدید رویداد Inside Xbox، شرکت یوبی‌سافت تریلر جدیدی از بازی Ghost Recon Breakpoint را منتشر ساخت و حالت Ghost Warrior به نمایش در آمد. این حالت بازی‌بازان را در تیم‌های چهارنفره در برابر یک‌دیگر قرار می‌دهد و در زمان عرضه‌ی بازی Ghost Recon Breakpoint در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. تریلر منتشر شده بسیار کوتاه بود و مبارزات آن برای طرفداران قدیمی این مجموعه بسیار آشنا بود.

میدان مبارزه‌ی آشنای حالت بتل رویال نیز در جریان این تریلر به نمایش گذاشته شد که هنوز مشخص نیست که آیا مربوط به حالت Ghost Warrior است و یا به صورت کاملا جدا عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که حالت بتل رویال Mercenaries به نسخه‌ی قبلی این مجموعه اضافه گردیده است و ۸ بازی‌باز را مقابل یک‌دیگر قرار می‌دهد که احتمال اضافه شدن بخش بتل رویال را به بازی Ghost Recon Breakpoint افزایش می‌دهد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Ghost Recon Breakpoint قرار است در تاریخ شنبه، ۱۳ مهرماه ۱۳۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید