Inside Xbox | تاریخ انتشار بازی Gears POP مشخص شد

28 مرداد 1398 - 20:18

طی جدیدترین اخبار شرکت مایکروسافت در مراسم Gamescome 2019، تاریخ انتشار بازی خاص و منحصر به فرد Gears POP مشخص گردید.

این عنوان جالب که در ادامه‌ی راه سری محبوب Gears of War قرار دارد و سال پیش به صورت رسمی از آن رونمایی شده بود، ویژگی‌های هیجان‌انگیز عنوان Gears of War را به صورت فشرده برای تلفن‌های هوشمند شما به ارمغان می‌آورد. Gears POP در مسابقاتی که به صورت تک به تک (PvP) و در طول ۳ دقیقه انجام خواهد شد، شما باید حریف را در این مدت محدود از پا در بیاورید. شما باید با استفاده از نیروهایی که در اختیار دارید، به طرف مقابل حمله کنید و یا در برابر حملات رقیب از خودتان دفاع کنید. در پایان بازی هر بازی‌بازی که بیشترین صدمه را به جبهه حریف زده باشد برنده است که در جبهه شما یک فرمانروا و دو عدد تیربار وجود دارد که از آن محافظت می‌کنند.

این بازی با داشتن بیش از ۳۰ شخصیت جذاب، می‌تواند تا ساعت‌ها شما را به خود مشغول و سرگرم کند. شما با جمع‌آوری آیتم‌ها و محتویات مختلف، به ارتقای سطح کاراکتر خود می‌پردازید و با نیرویی بیشتر به سوی میدان خواهید رفت. این ویژگی برای بسیاری از بازی‌بازان و کاربران جالب به نظر می‌رسد. حال به تازگی، استودیوی سازنده از تاریخ انتشار این بازی در مراسم Gamescome 2019 رونمایی کرد و هیجانی را دل هواداران آن ایجاد کرد. شما می‌توانید با مراجعهبه پایین صفحه، تریلر منتشر شده در این راستا را با کیفیت‌های مختلف مشاهده و دریافت کنید.

مشخصا طرفداران Gears of War حتی برای یک‌بار هم که شده از روی کنجکاوی این بازی را تجربه خواهند کرد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Gears POP در تاریخ پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ (۲۲ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید