پوشش زنده‌ی قسمت جدید برنامه‌ی Inside Xbox (به اتمام رسید)

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

رویداد Gamescom 2019 امشب رسما آغاز می‌شود و مایکروسافت اولین مهمان این رویداد خواهد بود. مایکروسافت کار خود در این رویداد را با قسمت جدید برنامه Inside Xbox آغاز می‌کند و به نظر برنامه‌های هیجان انگیزی را برای کاربران خود تدارک دیده است. با گیمفا و پوشش زنده‌ی این کنفرانس همراه باشید.

اوایل سال جاری و در آخرین قسمت از برنامه‌ی Inside Xbox، مایکروسافت علاوه بر معرفی کنسول جدید اکس باکس، از برنامه‌های خود برای حضور در رویداد E3 2019 رونمایی کرد. اما بر خلاف سال گذشته، از دیدگاه بسیاری از کاربران، این شرکت در E3 2019، نمایش ضعیف و نا امید کننده‌ای را به همراه داشت. حال به نظر می‌رسد مایکروسافت با دست پر به رویداد Gamescom 2019 آمده و قصد دارد تا در جدیدترین قسمت Inside Xbox از برنامه‌های هیجان انگیز خود رونمایی کند.

زمان و ساعت برگزاری:

قسمت جدید برنامه‌ی Inside Xbox امشب راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود. در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توییچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده‌ی کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

در درجه‌ی اول شاهد نمایشی از بازی‌های انحصاری اکس باکس وان از جمله ، Battletoads ،Gears 5 و Blaire Witch خواهیم بود. به علاوه بزرگ‌ترین بازی غیر انحصاری که برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود و در بخش Inside Xbox نمایش داده می‌شود، بازی Ghost Recon Breakpoint خواهد بود. قرار است که بخشی از قسمت چندنفره‌ی این بازی را شاهد باشیم. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید مقاله پیش به سوی Gamescom 2019 | انتظارات از Inside Xbox را از وب‌سایت گمیفا مطالعه کنید.

شما می‌توانید به محض آغاز برنامه‌ی Inside Xbox آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:

Watch live video from Xbox on www.twitch.tv

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید