ویدئویی طنز از پشت صحنه‌ی توسعه‌ی بازی Metal Wolf Chaos XD منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

پس از گذشت ۱۵ سال از انتشار نسخه‌ی اولیه‌ی مجموعه‌ی Metal Wolf Chaos، بازی Metal Wolf Chaos XD با قدرت بازگشت ولی متاسفانه نتوانست تحسین منتقدین را برانگیزد و بازخوردهای ضد و نقیضی را نیز دریافت نمود. بازی Metal Wolf Chaos 2004 تنها در ژاپن عرضه گشت و نسخه‌ی بازسازی آن برای بازی‌بازان طرفدار عناوین استودیوی فرام‌سافتور (Fromsoftware)، به دلیل وجود اکشنی ناب در آن و در نبود بازی Armored Core بسیار مورد انتظار بود. ویدئوی جدید منتشر شده از پشت صحنه‌ی این عنوان بسیار طعنه‌آمیز بوده و چاشنی طنزی به آن اضافه شده است.

در این ویدئو ما شاهد توسعه‌دهندگان این نسخه‌ی بازسازی در استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) هستیم که با چند تن از تیم توسعه‌دهنده‌ی نسخه‌ی اولیه صحبت می‌نمایند. یکی از ایده‌های موجود در این عنوان چالشی بود که به مشکلات عرضه در آمریکا اشاره داشت. اما این بازی بعد از تمرکز بر کشوری خاص و بومی‌سازی هرگز در کشور آمریکا عرضه نشد. همچنین موضوعات بسیاری مربوط به فرهنگ کشور آمریکا و در قالب نگرش ژاپنی‌ها در این بازی گنجانده شده بود.

شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده و یا دریافت نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Metal Wolf Chaos XD در حال حاضر و فقط به صورت دیجیتالی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است و نسخه‌ی فیزیکی و محدود آن قرار است در تاریخ سه‌شنبه، ۲۹ مردادماه ۱۳۹۸ (۲۰ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید