گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2019 از پنجره گیمفا | پوشش زنده و اختصاصی گیمفا از رویداد Gamescom 2019

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲

سلام به همه کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم که برای یک رویداد مهم دیگر در صنعت بازی‌های ویدئویی آماده باشید. رویداد Gamescom 2019 فردا شب رسما آغاز می‌شود و وب‌سایت گیمفا قصد دارد تا از شب افتتاحیه و از همان لحظات اول تا پایان رویداد Gamescom 2019 با شما همراه باشد و لحظه به لحظه‌ی این کنفرانس را به صورت زنده پوشش دهد.

رویداد گیمزکام فردا شب و با برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور جف کیلی به عنوان مجری مراسم اغاز خواهد شد و طی این رویداد، شرکت‌هایی به مانند سونی، مایکروسافت، اسکوئر انیکس و غیره به نمایش و رونمایی از بازی‌هایی جدید خود می‌پردازند. البته توجه داشته باشد که قبل از مراسم شب افتتاحیه ما دو رویداد دیگر نیز پیش رو داریم؛ رویداد Inside Xbox و دومین قسمت از برنامه‌ی Stadia Connect. برنامه‌ی رویدادهای دوشنبه ۲۸ مرداد به شرح زیر است:


پس از برگزاری مراسم افتتاحیه در شب دوشنبه، نمایشگاه Gamescom 2019 از روز سه شنبه ۲۹ مرداد ماه رسما آغاز می‌شود اما عموم کاربران می‌توانند از روز چهارشنبه از این نمایشگاه بازدید کنند. وب‌سایت گیمفا یک سوپرایز بزرگ برای شما به همراه دارد. با همکاری یکی از همراهان همیشگی گیمفا یعنی آقای میلاد شریف، از روز سه شنبه و هم زمان با آغاز نمایشگاه، وب‌سایت گیمفا برنامه‌های مفصلی برای این رویداد تدارک دیده است. علاوه بر انتشار اخبار مربوط به رویداد Gamescom در وب‌سایت، از طریق لایو اینستاگرام به صورت زنده و اختصاصی از محل برگزاری نمایشگاه به پوشش رویداد Gamescom خواهیم پرداخت. بنابراین منتظر تصاویر و ویدئوهای اختصایی گیمفا از نمایشگاه و غرفه‌های حاضر در  Gamescom  ۲۰۱۹ باشید. برای اطلاع از برنامه‌های وب‌سایت گیمفا برای پوشش رویداد Gamescom 2019، از شما دعوت می‌کنم تا تیزر پایین را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت HD
دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید