ویژگی جدیدی به بازی Apex Legends اضافه شد

28 مرداد 1398 - 13:00

تا به الان افراد زیادی در حال تجربه‌ی بازی تیراندازی Apex Legends هستند و این عنوان با حالت‌ها و بخش‌های مختلف خود کاربران بسیاری را مجذوب خود کرده است. حال به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای این عنوان در دسترس قرار گرفته است که یکی از قابلیت‌هایی که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران خواهان آن بودند را به بازی اضافه می‌کند.

بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. این بازی منحصر به فرد، بی‌شک یکی از بهترین‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که رقابت سختی را با دیگر عناوین این سبک در پیش گرفته است. استودیوی بازی‌سازی ریسپاون (Respawn) نیز با تمام توان خود تلاش می‌کند تا از بازی خود حمایت کرده و محیط آن را جذاب و سرگرم کننده نگه دارد. در همین راستا، به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌های مختلف این بازی در دسترس قرار گرفته که ویژگی جالبی را به بازی اضافه می‌کند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، امکان گفتن عبارت «خواهش می‌کنم» از این پس در بازی تیراندازی Apex Legends وجود خواهد داشت. پیش از این، بسیاری از کاربران و بازی‌بازانی که قصد داشتند ادب را در بازی رعایت کرده و در پاسخ به تشکر هم‌تیمیشان بی جواب نمانند، امکان گفتن عبارت مذکور را نداشتند. یکی از طراحان گیم‌پلی این عنوان بیان کرده است که بازی‌بازان نمی‌توانند برای ایجاد طعنه و توهین به صورت پشت سر هم از این قابلیت استفاده کنند، بلکه تنها موقعی قادر خواهند بود از این عبارت استفاده کرده که دیگر کاربران یا بازی‌بازان از او تشکر کرده باشند.

بی‌شک تجربه با دیگر بازی‌بازانی که تا به حال با آن‌ها آشنایی نداشته تجربه‌ی سختی است. در همین راستا، با اینکه قابلیت مذکور، آیتم بزرگی محسوب نمی‌شود اما به هر حال تاثیر در روند همکاری بین کاربران و بازی‌بازان خواهد داشت. بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. ضمنا برای دریافت اطلاعات بیشتر حول نقدها و نمرات منتشر شده از بازی Apex Legends، به این صفحه‌ی وب‌سایت مراجعه کنید.

اگر از هواداران بازی‌های در سبک بتل رویال هستید، به احتمال زیاد با مشاهده‌ی بازی Apex Legends به فضای آن وابسته خواهید شد. شما می‌توانید از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «پایان پادشاهی فورتنایت؟! | نقد و بررسی Apex Legends» به قلم مصطفی زاهدی را مطالعه کرده و با پتانسیل‌های این بازی آشنا شوید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید