تصاویر جدیدی از محیط بازی Death Stranding منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

تنها چند روز تا زمان ارائه‌ی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در رویداد Gamescom باقی‌مانده است. آقای هیدئو کوجیما کارگردان این عنوان مورد انتظار مدتی است تصاویری از سم بریجز در صفحات شخصی خود منتشر می‌کند. در گذشته تصاویر این شخصیت را در چمن‌ها می‌دیدیم اما تصویر جدید منتشر شده نمایی از یک محیط برفی را دارد.

در ساده‌ترین حالت به نظر می‌رسد سازنده‌ی این عنوان تصمیم دارد نشان دهد چگونه برف بر سم بریجز تاثیر می‌گذارد. در تصویر دیگری این کاراکتر را در حالتی ایستاده مشاهده می‌کنید که با لکه‌های سیاهی پوشیده شده و دوربین با دقت بسیار بالایی آسمان را نشان می‌دهد. در ادامه مجموعه تصاویری را می‌بینیم که سم بریجز لم داده و عینک آفتابی به شم ود زده است. به‌نظر می‌رسد نشستن روی زمین یک مسئله‌ی بسیار مهم است چراکه در تصاویر و محیط بازی توجه زیادی به آن شده است.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان (۸ نوامبر) فعلا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. باتوجه به اینکه عنوان یاد شده از صفحه‌ی عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ استرالیا حذف شد؛ انتظار داریم این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی هم منتشر شود. در نهایت باید بگوییم احتمالا طی مراسم افتتاحیه‌ی متوجه خواهیم شد که آیا آخرین ساخته‌ی آقای کوجیما برای پلتفرم رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود یا نه.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم تصاویر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با تصاویر منتشر شده چیست؟ آیا با عرضه‌ی این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی موافقید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید