مراحل توسعه‌ی بازی The Surge 2 به پایان رسید

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

استودیوی دک۱۳ (Deck13)، توسعه‌دهنده‌ی بازی The Surge 2، از به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی این عنوان خبر داد. در نتیجه آن‌ها درحال آماده‌سازی این بازی برای ارسال به فروشگاه‌ها در سراسر جهان هستند و قرار است شاهد عرضه‌ی آن در ماه سپتامبر باشیم.

بازی The Surge 2 رسما گلد شد و توسعه‌دهندگان آن وعده داده‌اند که بازی‌بازانی که آن را پیش‌خرید کنند، محتوای اضافه‌ای را نیز دریافت خواهند نمود. طرفداران با پیش‌خرید نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی، بسته‌ای ار تجهیزات و موسیقی‌های آن را دریافت خواهند نمود.

بازی The Surge 2 بعد از وقایع نسخه‌ی اول جریان خواهد داشت و بازی‌بازان را به شهر جریکو (Jericho City) فرا می‌خواند. اما در بین راه، شخصیت اصلی مجبور می‌شود که فرودی اضطراری را داشته باشد. شما قرار است در حومه‌ی شهر، شخصیت اصلی را باب میل خود شخصی‌سازی کنید و همچنین جنسیت و ظاهر وی را نیز مشخص نمایید.

توسعه‌دهندگان بازی The Surge 2 قول عنوانی خشن و مبارزاتی به‌ یاد ماندنی را داده‌اند که بازی‌بازان قرار است با سربازانی تا دندان‌مسلح و ربات‌هایی غول‌پیکر مواجه شوند. همچنین با هدف‌گیری و شلیک به سمت اندام‌هایی مخصوص، می‌توانید جوایزی را دریافت نمایید و زره، سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی را به وسیله‌ی آن‌ها به دست آورید.

داستان بازی نیز بر اساس انتخاب‌های بازی‌بازان تغییر خواهد کرد و بستگی به تعامل آن‌ها با شخصیت‌های فرعی را دارد. به علاوه شما می‌توانید به وسیله‌ی یک گچ، نقاشی‌های دیواری بکشید و پیامی را برای دیگر بازی‌بازان ثبت نمایید.

شما می‌توانید در قست پایین توضیحات رسمی سازنده را نسبت به این عنوان مطالعه نمایید:

در راه عزیمت به شهر جریکو، هواپیمای شما به وسیله‌ی طوفانی مرموز خاموش می‌شود و شما در حومه‌ی شهر فرود می‌آیید. سربازانی آهنین، قانون نظامی این منطقه را به دست گرفته‌اند و ربات‌های غول‌پیکر از کنترل خارج شده‌اند. طوفانی تاریک و وسیع نیز راه خروج این شهر را بسته است.

• برای طرفداران هاردکور بوده و مبارزاتی از راه نزدیک و خشن را دارا است.

• با دشمنانی مرگبار و باس‌های عظیم‌الجثه مواجه خواهید شد.

• دارای سیستم شخصی‌سازی و شخصت‌های غنی است.

• برای دریافت پاداش، اندام دشمنان را قطع نمایید

عنوان The Surge 2 قرار است در تاریخ سه‌شنبه، ۲ مهرماه ۱۳۹۸ (۲۴ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با این عنوان، مصاحبه‌ی مربوط به این بازی را از این نشانی مطالعه نمایید. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را نیز از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید