گیفت کارت
گیفت کارت

اپیک گیمز استودیوی جدیدی را در کشور آلمان افتتاح کرد

۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی خبر افتتاح یک استودیوی جدید در شهر کلن کشور آلمان را منتشر کرده است. شاید جالب باشد بدانید که مسئولیت رهبری این استودیوی جدید به عهده‌ی بنیان گذاران فکتور ۵ (Factor 5) خواهد بود.

هر دو بنیان گذار استودیوی فکتور ۵، آقایان جولین اگبرکت (Julian Eggebrecht) و اکیم مولر (Achim Moller)، به استودیوی جدید شرکت اپیک گیمز ملحق شده‌اند. براساس اطلاعات بدست آمده، آقای اگبرکت به عنوان «مدیر تکنولوژی آنلاین» و مولر نیز در سمت «مدیر استودیوی کلن» فعالیت خواهد کرد. اگر با فکتور ۵ آشنایی داشته باشید، حتماً می‌دانید که این استودیوی آلمانی بااستعداد در گذشته بازی‌های بسیار باکیفیت و متنوعی را برای کنسول‌های نینتندو منتشر کرده است.

طبق بیانیه‌ی خبری منتشر شده از سوی اپیک گیمز، این استودیو با هدف «تمرکز شرکت برروی انواع جدید رسانه‌ی تعاملی و تکنولوژی‌های استریم» راه اندازی شده است. با این‌که مفهوم این توضیحات به طور کامل برای ما مشخص نبوده، اما اقای اگبرکت برای استخدام افراد بااستعداد جدید بسیار هیجان زده است.

در مرکز موفقیت اپیک، افراد بسیار ماهر و مشتاق قرار دارند. آلمان کشوری پیشرو در زمینه‌ی تکنولوژی است و ما نیز برای گسترش حضور خود و استخدام افراد بااستعداد بسیار هیجان زده‌ایم.

حال باید دید که این استودیوی جدید چگونه می‌تواند در بهبود سرویس‌های آنلاین و استریم به اپیک گیمز کمک کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید