تصاویر خلاقانه‌ی بازی Death Stranding آب و هوای متنوع آن را نشان می‌دهد

۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان بازی Death Stranding، مجددا دست به انتشار تصاویر جدیدی زد و این تصاویر به نوعی آب و هوای متنوع این عنوان را نشان می‌دهد که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

یکی از تصاویر جدید منتشر شده توسط هیدئو کوجیما، آسمان ابری بازی Death Stranding را نشان می‌دهد که شخصیت سم پوشیده از برف است و دیگری، نورپردازی و آسمان زیبای این عنوان را به تصویر می‌کشد. لازم به ذکر است که تصویر برفی نیز نورپردازی این بازی را به خوبی نشان می‌دهد زیرا یک پرتوی زیبا و خیره‌کننده از روبروی شخصیت سم عبور نموده است. بافت‌های برف نیز بدون شک زیبا ساخته شده و به خوبی برروی سنگ‌ها آرام گرفته است.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده و پیام هیدئو کوجیما را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

ما در وسط تابستان هستیم ولی اینجا بسیار سرد است.

متاسفانه این تصاویر چندان اطلاعات جدیدی را منتشر نمی‌سازد ولی هیدئو کوجیما اعلام نموده است که بازی Death Stranding در نمایشگاه Gamescom 2019 حضور خواهد داشت و به احتمال زیاد نمایشی جدید از آن به تصویر کشیده خواهد شد.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این عنوان، مقاله‌ی آن را تحت عنوان «نقطه‌ی کور | نکاتی که هنوز از بازی Death Stranding نمی‌دانیم»  مطالعه نمایند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید