بسته‌های الحاقی بخش داستانی بازی Borderlands 3 عجیب‌تر خواهند بود

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

یکی از بهترین تجربه‌های بازی‌بازان در سبک تیراندازی و به صورت دو نفره، سری Borderlands بوده که در حال حاضر سومین نسخه از این مجموعه در حال توسعه است. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی از بسته‌های الحاقی این عنوان در دسترس قرار گرفته‌اند و افراد زیادی را مجذوب خود کرده‌اند.

تا دو ماه دیگر شاهد عرضه‌ی سومین نسخه از سری بازی منحصر به فرد و تیراندازی Borderlands خواهیم بود که با محتویات و آیتم‌های جدیدی به بازار می‌آید. بازی Borderlands 3 با در اختیار گذاشتن محیطی جذاب به همراه مبارزات و درگیری‌های خیره کننده، تا به الان توجه‌ افراد زیادی را به سوی خود جلب کرده است. حال به تازگی طی مصاحبه‌ای که با سم وینکلر (Sam Winkler)، یکی از نویسندگان بازی Borderlands 3، انجام شده است، اطلاعات جالبی از محتویات پس از عرضه‌ی این عنوان در دسترس قرار گرفته‌اند. وینکر اعلام کرده است که هر یک از بسته‌های الحاقی بازی Borderlands 3 بسیار بزرگ و همراه با محتویات جالب و جذابی خواهند بود. او همچنین این نکته را ذکر می‌کند که هر یک از آن‌ها، با یکدیگر متفاوت هستند چراکه کمپین‌های مختلف و متنوعی را با خود به همراه می‌آورند. وینکلر بیان می‌کند که:

شما می‌توانید انتظار داستان‌هایی عجیب و غریب را داشته باشید که به همراه این بسته‌های الحاقی خواهند آمد. داستان پایه‌ای بازی بسیار جذاب و بزرگ خواهد بود.

طبق اخبار و گزارش‌هایی که منتشر شده‌اند، به نظر می‌رسد که بسته‌های الحاقی بخش‌ داستانی بازی با استایل و ظاهری متفاوت در دسترس قرار خواهند گرفت و هربار با یک روایت جدید و جذاب به سوی شما می‌آیند. همچنین طبق گفته‌های آقای سم وینکلر، اعضای تیم سازنده بابت این نوع از بسته‌های الحاقی بازی مورد انتظار Borderlands 3 بسیار هیجان زده هستند.

بازی Borderlands 3 در تاریخ جمعه، ۲۲ شهریور ماه سال جاری (مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی تا ماه آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باشد. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

بی‌شک قرار است با یک عنوان بی‌نظیر در سبک تیراندازی در سال جاری رو به رو شویم که توجه‌ همگان را جلب خواهد کرد. طی چند روز گذشته، اخبار و گزارش‌هایی درباره‌ی این نسخه از بازی منتشر شدند که  از استفاده‌ی این بازی از نرم‌افزار دنوو حکایت می‌کردند. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه، به مطالعه خبر مربوطه بپردازید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید