بازی Call of Duty: Modern Warfare در گیمز‌کام حضور خواهد داشت

۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

همه‌ی ما می‌دانیم که کنفرانس بزرگ گیمز‌کام (Gamescom) را پیش‌ رو داریم و مدتی دیگر باید نظاره‌گر آن و منتظر معرفی عنوان‌های بزرگی همچون Death Stranding، Gears 5، Need for Speed Heat و آثار AAA جدید کمپانی سگا (Sega) باشیم. حال خبری منتشر شده است که امکان حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare در این کنفرانس را تأیید می‌کند.

جف کِیلی (Geoff Keighley)، خبرنگار کانادایی که قرار است در ۱۹ آگست اخبار مربوط به این کنفرانس را پوشش دهد، در توئیتر خود اذعان داشت که اینفیتی وارد (Infinity Ward) قرار است در گیمز‌کام امسال از عنوان شوتر اول شخص خود رونمایی کند. همچنین در کنار رونمایی از این بازی، قرار است که یک نمایش مخصوص هم نشان داده شود که هنوز هیچ اطلاعی از آن در دسترس نیست.

این خبر برای گیمرهای علاقه‌مند به بخش تک‌نفره، خبری بسیار امیدوار کننده خواهد بود، چون پیش از این استودیوی اینفینتی وارد اعلام کرد که در آینده‌ای نه چندان دور، اطلاعات بیشتری را از این بازی ارائه خواهند داد.

در مورد این نمایش  بخصوص نیز گمانه‌ زنی‌هایی وجود دارد که قرار است این نمایش منحصر به یک ماد بخش چند نفره‌ی این بازی باشد. این شُبهه هنگامی به‌ وجود آمده که توسعه دهندگان از وجود بخش چند نفره در بازی Call of Duty: Modern Warfare خبر داده‌ و گفته‌اند که به زودی از این ماد رونمایی می‌شود. شما کاربران می‌توانید در قسمت پایین توئیت آقای جف کیلی را مشاهده کنید:

دوشنبه، Call of Duty: Modern Warfare به کنفرانس گیمز‌کام راه می‌یابد. برنامه‌ی زنده‌ی اینفینتی وارد همراه با من و یک برنامه (نمایش رونمایی) مخصوص شروع می‌شود و این نمایش در مورد نسخه‌ی Modern Warfare خواهد بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (مصادف است با ۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر از علاقه‌مندان به این بازی می‌باشید، می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی نوشته شده است را از طریق این نشانی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. همچنین شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

حال نظر شما کاربران همیشگی گیمفا در رابطه با این خبر چیست؟ آیا این احتمال وجود دارد که این نمایش مخصوص، مربوط به ماد بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید