شخصیت‌های اصلی و شرور Borderlands 3 از فرهنگ استریمرها الهام گرفته شده‌اند

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

کمتر از یک ماه دیگر به انتشار بازی مورد انتظار Borderlands 3 باقی مانده و تاکنون اطلاعات کاملی از این عنوان منتشر شده است. شخصیت‌های منفی نسخه‌ی سوم دوقلوهای Calypso نام دارند و به تازگی، نویسندگان بازی اطلاعاتی از این دو شخصیت ارائه داده‌اند.

دنی هومن (Danny Homan) و سم وینکلر (Sam Winkler) نویسندگان بازی Borderlands 3، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت GameBeat، در مورد چگونگی خلق شخصیت‌های Troy و Tyreen Calypso و اینکه این شخصیت‌ها از استریمرهای صنعت بازی‌های ویدئویی اقتباس شده‌اند، توضیحاتی را ارائه دادند. در حالی که آن‌ها به شخص خاصی اشاره نکردند، گفتند که از شخصیت برخی استریمرها در خلق دوقلوهای Calypso استفاده شده است.

توضیحات نویسندگان در این باره:

ما می‌خواستیم مطمئن شویم که صداهای شخصیت‌های شرور داستان برای سال ۲۰۱۹ منحصر به فرد و مناسب بوده است. ما این ایده را پیش از این در نظر داشتیم؛ جایی که در Borderlands، افراد شرور این چهره‌های مشترک هستند. آن‌ها یک تیم خوب و در عین حال شخصیت‌های ظالمی هستند. ما کمی از این اشتراکات دور شدیم و با خود گفتیم: شخصیت و عقیده‌ی آن‌ها چیست؟

این موضوع ایده‌های بسیاری را برای ما باز کرد. آن‌ها توانسته بودند کاری را که پیش از آن هیچکس نمی‌توانست انجام دهد، انجام بدهند و رهبری گروه‌های راهزن مختلف را در دست بگیرند و همه‌ی آن‌ها را در کنار هم جمع کنند. بنابراین ما از خود پرسیدیم: «چگونه می‌توان به این محبوبیت دست پیدا کرد؟» خب، در این روزها استریمر شدن بسیار رواج دارد. استریمرهای بزرگ یک کاریزمای کمیاب دارند. شما باید به اندازه‌ی کافی سرگرم‌کننده و جذاب باشید تا بتوانید دنبال کنندگانی را به خود جذب کنید. سپس این سوال پیش می‌آید که شما چگونه می‌توانید این کار را ادامه داده و به دنبال کنندگان خود بیافزایید؟ شما باید این راه را ادامه داده و کارهای مختلفی را انجام دهید. این یک فرمول جالب برای شخصیت‌های شرور اصلی در Borderlands 3 است.

بازی Borderlands 3 در روز جمعه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید