تصاویر جدیدی از بازی Bully 2 لو رفت

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بر اساس شایعات جدید منتشر شده، بازی Bully 2 در سال آینده و در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های نسل فعلی و آینده منتشر خواهد شد. اگر چنین موضوعی حقیقت داشته باشد، شرکت راکستار (Rockstar) به زودتی اطلاعات جدیدی را از آن منتشر خواهد کرد. اما به نظر می‌رسد نیازی نیست این شرکت انتشار اطلاعات را آغاز نماید و تصاویر جدید لو رفته هم‌اکنون این مهم را آغاز نموده‌اند.

متاسفانه این تصاویر، میان‌پرده‌ها و یا گیم‌پلی بازی را به نمایش نمی‌گذارد ولی برخی از شخصیت‌ها و نقشه‌ی آن را در منوی توقف بازی نشان داده است. تصویر لو رفته از نقشه‌ی بازی Bully 2 که در قسمت پایین می‌توانید آن را مشاهده نمایید، توسط کاربری در وب‌سایت یوتیوب (Youtube) منتشر شده است که از قرار معلوم توسط شخصی ناشناس به دست وی رسیده است.

تصویر لو رفته از نقشه‌ی بازی Bully 2

همان‌طور که مشاهده می‌نمایید، تصویر لو رفته بسیار واقعی به نظر می‌رسد و یکی از جالب‌ترین مواردی که در این تصویر مشاهده می‌شود، بخش آنلاین بازی است. به نظر می‌رسد شرکت راکستار به‌مانند بازی‌های Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2 در نظر دارد تا بخش آنلاین را نیز به این بازی اضافه نماید که بسیار جالب‌ توجه است زیرا نسخه‌ی قبلی آن، این بخش را دارا نبود. بقیه‌ی موارد نیز بسیار استاندارد به نظر می‌رسد و حتی رنگ‌های آبی و طلایی آشنای این مجموعه نیز در آن به کار رفته است. همچنین مورد جالب توجه دیگری که به چشم می‌خورد، بخش On the Fly Customization است که احتمالا به شخصی‌سازی شخصیت‌های بازی اشاره دارد. با این حال ممکن است این تصویر کاملا اشتباه باشد و یا تصویری قدیمی از نسخه‌ی لغو شده‌ی بازی Bully 2 در گذشته باشد.

علی‌رغم این موارد، تصاویری مفهمومی از شخصیت‌های این مجموعه که در سال ۲۰۰۲ و یا ۲۰۰۳ طراحی شده نیز لو رفته است که از قرار معلوم، قرار بود در بازی استفاده شود. این تصاویر هنری توسط فرد دی (Fred Dee) طراحی شده و توسط fika122 با جستجوی فراوان کشف شده است.

اگر وجود بازی Bully 2 حقیقت داشته باشد، مشاهده‌ی آن از لحاظ بصری در نسل هشتم و یا نهم کنسول‌ها بسیار جالب خواهد بود؛ مجموعه‌ی Bully دارای سبک هنری خاصی است که به‌مانند مجموعه‌های Grand Theft Auto و Red Dead Redemption از سبک هنری واقع‌گرایانه بهره نمی‌برد. در نتیجه، تصمیمات شرکت راکستار در قبال این نسخه بسیار جالب‌ خواهد بود؛ مخصوصا با پیشرفت‌های سخت‌افزاری و گرافیکی کنسول‌ها.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید