آیس‌تی مشهور در بازی Borderlands 3 حضور خواهد داشت

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

اوایل ماه آوریل سال جاری زمزه‌های حضور آیس‌تی (Ice-T)، خواننده‌ی مشهور موسیقی‌های رپ، در بازی Borderlands 3 به گوش رسید ولی از آن زمان تاکنون هیچ‌گونه صحبتی مبنی بر صحت داشتن این موضوع به میان نیامده است. اما امروز حضور وی در این بازی تایید شد که موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران این خواننده‌ی رپ مشهور و همچنین مجموعه‌ی Borderlands شده است.

صحت حضور داشتن آیس‌تی توسط استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) و کسانی که موفق به تجربه‌ی این بازی شده‌اند، تایید شد. وی به عنوان شخصیتی فرعی به نام بلکس (Balex) ایفای نقش می‌کند که در داخل عروسک خرسی گرفتار شده است. هیچ‌گونه ویدئویی از وی تاکنون منتشر نشده است و بایستی برای آشنایی بیشتر با این شخصیت تا انتشار بازی در ماه سپتامبر صبر نماییم.

طرفداران کم سن و سال‌تر آیس‌تی را در مجموعه‌های تلویزیونی مانند: Law and Order مشاهده کرده‌اند ولی قبل از آن، وی یک خواننده‌ی رپ افسانه‌ای بوده است. همچنین وی را با آیس کیوب (Ice Cube) اشتباه نگیرید زیرا نام‌های مستعار آن‌ها بسیار مشابه یک‌دیگر است.

بازی Borderlands 3 قرار است در تاریخ جمعه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین این بازی قرار است تا آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باشد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Borderlands 3 را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید