حجم Borderlands 3 برروی اکس‌باکس وان مشخص شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

طی بروزرسان جدیدی که در صفحه‌ی Borderlands 3 در فروشگاه اکس‌باکس صورت گرفته است، حجم و فضای مورد نیاز برای نصب این اثر برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شد.

گیرباکس (Gearbox)، قول داده است تا تجربه‌ی بزرگ و گسترده‌ای را در Borderlands 3 به ما ارائه دهد و بر اساس توضیحات این استودیو تنها برای اتمام خط اصلی داستانی این بازی باید بین ۳۰ الی ۳۵ ساعت وقت بگذارید؛ اما این وسعت چه میزان حجم و فضا را برروی پلتفرم‌های مقصد می‌طلبد؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده در فروشگاه اکس‌باکس، Borderlands 3 به ۴۰ گیگابابت فضای خالی نیاز خواهد داشت و به نظر می‌رسد که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این اثر نیز با حجم موردنظر عرضه گردد. همچنین قابلیت پیش‌دانلود این اثر نیز برروی کنسول‌ها در دسترس خواهد بود اما به لطف برخی سیاست‌های عجیب اپیک‌گیمز، امکان پیش دانلود این اثر برروی رایانه‌ی شخصی وجود نخواهد داشت و کاربران پس از در دسترس قرار گرفتن بازی، تازه باید نسبت به دانلود این بازی اقدام کنند که قطعا شاهد حجم بیش از ۴۰ گیگابایت برروی رایانه‌ی شخصی خواهیم بود.

اثر جذاب Borderlands 3 در سبک شوتر-لوتر در تاریخ ۲۲ شهریور ۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید