تاریخ انتشار بازی Daymare 1998 برروی رایانه‌های شخصی اعلام شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

تاریخ عرضه‌ی بازی Daymare 1998 که توسط استودیوی Invader Studios در دست توسعه قرار دارد، با انتشار تریلری اعلام شد. هم‌اکنون دموی بازی نیز برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

مدت زیادی است که بازی Daymare 1998 در دست توسعه قرار دارد. این بازی که در ابتدا به صورت غیر رسمی به عنوان بازسازی Resident Evil 2 شناخته می‌‌شد، اکنون یک بازی مستقل و قدرتمند است که با وجود شباهت‌های بسیار با Resident Evil 2 Remake، از خط داستانی منحصر به فردی پیروی کرده و گیم‌پلی مخصوص به خود را دارد.

با توجه به گفته‌ی استودیوی Invader Studios، این بازی در ماه آینده برروی رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین شما می‌توانید دموی این عنوان را از صفحه‌ی بازی Daymare 1998 در استیم (Steam) دانلود نمایید. از اطلاعات و تریلرهای موجود می‌توان نتیجه گرفت که این عنوان از شخصیت‌های قابل بازی مختلفی بهره می‌برد و هر کدام از آن‌ها دارای خط داستانی منحصر به فردی است. همچنین این بازی از سیستم خاصی پیروی می‌کند که شما را به یاد سری Resident Evil می‌اندازد و در آن پازل‌هایی وجود دارند که به راحتی قابل حل کردن نیستند. سیستم مبارزه‌ی بازی نیز از خشونت و خون‌ریزی کافی برخوردار بوده و کسانی که با سری Resident Evil آشنایی دارند، مطمئنا به این بازی علاقه‌مند شده و از آن لذت خواهند برد.

همچنین استودیوی Invader Studios تریلر جدیدی را از بازی منتشر کرده که خط داستانی سم (Sam) را به نمایش می‌گذارد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Daymare 1998 در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹) برروی رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در زمان دیگری عرضه خواهند شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید