فهرست اچیومنت‌های بازی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series منتشر شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

کم‌تر از یک ماه دیگر تا انتشار بازی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series باقی مانده و به همین مناسبت، تیم سازنده فهرست کامل اچیومنت‌های این بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است. اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که کسب تمامی اچیومنت‌های یک بازی از اهمیت بسیار بالایی برای شما برخوردار است، با ما همراه باشید تا این فهرست را با هم بررسی کنیم.

مجموعه‌ی بازی‌های The Walking Dead توسط استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) براساس کتاب‌های مصور همین سری ساخته و در قالب قسمت‌های مختلف منتشر شد. اولین فصل این بازی در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و آخرین قسمت از این بازی نیز حدود ۴ ماه پیش در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفت.

همانند کتاب‌های مصور، داستان این بازی نیز با شیوع یک بیماری عجیب آغاز می‌شود. این بیماری که انسان‌ها را به مرده‌های متحرکت تبدیل می‌کند، نسل بشر را تا مرحله‌ی انقراض پیش برده است. داستان بازی برروی شخصیت یک دختر جوان به نام کلمنتینه (Clementine) تمرکز دارد که در ابتدای داستان توسط لی اورت (Lee Everett) نجات داده می‌شود. در طول داستان بازی، شما با برخی دیگر از بازماندگان این بیماری برخورد کرده و با آن‌ها به مناطق دیگر سفر می‌کنید.

پس از انتشار آخرین قسمت از این بازی، تیم سازنده نسخه‌ی کامل آن را با نام The Walking Dead: The Telltale Definitive Series معرفی کرد که شامل تمامی قسمت‌های منتشر شده از این سری می‌شود. علاوه بر این، قسمت‌های قدیمی‌تر سری و انیمیشن و طراحی شخصیت‌ها با بهبودهایی همراه بوده‌اند. در کنار قسمت‌های مختلف بازی، این نسخه شامل بیش از ۱۰ ساعت از صحبت‌ها و نظرات اعضای تیم سازنده نیز می‌شود.

تیم سازنده به مناسبت نزدیک شدن به زمان انتشار این نسخه از سری، لیست کامل اچیومنت‌های آن را با هواداران به اشتراک گذاشته است. این نسخه از بازی شامل ۲۳ اچیومنت مختلف می‌شود که به شما اجازه می‌دهد در مجموع ۱۰۰۰ امتیاز دریافت کنید. تمامی اچیومنت‌های این لیست به تمام کردن بخش‌های مختلف داستان مربوط می‌شود. با توجه به این که اچیومنت‌های بازی ارتباطی به درجه سختی ندارند، شما می‌توانید تنها با یک بار تجربه‌ی کامل این عنوان، تمامی اچیومنت‌های این لیست را کسب کنید.

بازی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری (۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. شما می‌توانید فهرست اچیومنت‌های این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

 

نام اچیومنتتوضیحات اچیومنتامتیاز
Everything’s Going to be Okayقسمت (Episode) اول از فصل (Season) اول را کامل کنید۲۰
It’s Not Stealing If You Need Itقسمت دوم از فصل اول را کامل کنید۳۰
Lend Me Your Earsقسمت سوم از فصل اول را کامل کنید۳۰
Penultimateقسمت چهارم از فصل اول را کامل کنید۳۰
What Remainsقسمت پنجم از فصل اول را کامل کنید۹۰
Loose Endsقسمت ششم از فصل اول را کامل کنید۹۰
Split Decisionقسمت اول از فصل دوم را کامل کنید۲۰
Reunionقسمت دوم از فصل دوم را کامل کنید۳۰
Eye of the Stormقسمت سوم از فصل دوم را کامل کنید۳۰
Beyond the Treesقسمت چهارم از فصل دوم را کامل کنید۳۰
All The Dead Lie Downقسمت پنجم از فصل دوم را کامل کنید۹۰
Family Road Tripقسمت اول از فصل A New Frontier را کامل کنید۲۰
Bloody Businessقسمت دوم از فصل A New Frontier را کامل کنید۳۰
Southern Hospitalityقسمت سوم از فصل A New Frontier را کامل کنید۳۰
Faces in the Crowdقسمت چهارم از فصل A New Frontier را کامل کنید۳۰
Sole Survivorsقسمت پنجم از فصل A New Frontier را کامل کنید۹۰
Landfallقسمت اول از فصل Michonne را کامل کنید۲۰
Quiet Timeقسمت دوم از فصل Michonne را کامل کنید۳۰
Farewellقسمت سوم از فصل Michonne را کامل کنید۹۰
Protectorقسمت اول از فصل نهایی را کامل کنید۲۰
Defenderقسمت دوم از فصل نهایی را کامل کنید۳۰
Leaderقسمت سوم از فصل چهارم را کامل کنید۳۰
Saviorقسمت چهارم از فصل چهارم را کامل کنید۹۰
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید