گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

فروش بازی Dragon Quest Builders 2 به ۱٫۱ میلیون نسخه رسید + اطلاعاتی از آخرین به‌روزرسان

اخبار بازی
فروش بازی Dragon Quest Builders 2 به ۱٫۱ میلیون نسخه رسید + اطلاعاتی از آخرین به‌روزرسان

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به طور رسمی تایید کرد که فروش  بازی Dragon Quest Builders 2 به ۱٫۱ میلیون نسخه رسیده است. این آمار مربوط به فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نیتندو سوییچ بوده است. سازندگان به مناسبت فروش خوب بازی با انتشار ویدئویی از طرفداران بازی به دلیل حمایت‌های آن‌ها تشکر کردند.

در کنار این موضوع، اطلاعاتی از بسته‌ی الحاقی Dragon Quest Builders 2 منتشر شد.  این مجموعه شامل بیش از ۷۰ دستورالعمل برای ساختارهای مدرن، مدل مو و لباس‌های مختلف است. بازی‌بازان می‌توانند یک هتل لوکس، آپارتمان مدرن و مواردی دیگر را با استفاده از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی دستورالعمل‌های جدید بسازند.

علاوه بر این موارد،اسکوئر انیکس اعلام کرد که آخرین نسخه به‌روزرسان رایگان و نهایی بازی که در روز سه‌شنبه ۲۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد. این به‌روزرسان شامل یک پایان جدید و محتوای جدیدی شامل مدل موها خواهد بود. پس از عرضه‌ی به‌روزرسان، بازی‌بازان می‌توانند ۴۵ دستورالعمل سازنده را باز کنند، از Buildertopia  بازدید و همه‌ی شکارها را کامل کنند. همچنین امکان ذخیره چندین Buildertopias و تغییر وضعیت آب و هوای Isle of Awakening (به شرط باز کردن تمام دستور العمل های سازنده) نیز به بازی اضافه خواهد شد.

بازی Dragon Quest Builders 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «بنّا، مبارز، ماجراجو | نقد و بررسی بازی Dragon Quest Builders 2» مطالعه بفرمایید.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت