نسخه‌ی کنسولی بازی Lornsword Winter Chronicle به‌زودی عرضه خواهد شد

22 مرداد 1398 - 15:00

سازندگان بازی جذاب Lornsword Winter Chronicle امروز از انتشار این عنوان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در آینده‌ای نزدیک خبر دادند. برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان با نسخه‌ی کنسولی، تریلری هم در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Lornsword Winter Chronicle از سری عناوین به سبک اکشن و استراتژی است که در آن شما باید فرمانروایی منطقه‌ای به نام Corun را برعهده گرفته و ویژگی‌های آن را ارتقا دهید. آیتم‌های مختلفی به منظور بهتر شدن این سرزمین وجود دارد و با کمک برخی از آن‌ها می‌توانید نیروی بزرگی را هم تشکیل داده و به نبرد با رقبا بپردازید. جالب است بدانید که امکان تشکیل نبردهای چند نفره نیز در این بازی وجود دارد. اگر از دوست‌داران عناوین به سبک استراتژی هستید، Lornsword Winter Chronicle را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی تاور فایو (Tower Five) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

Lornsword Winter Chronicle در ماه می امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. همان‌‌طور که سازندگان وعده داده بودند، نسخه‌ی کنسولی این بازی قرار است در ماه اکتبر امسال عرضه شود. همچنین دمویی از بازی هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس است. بازی‌بازان به‌ وسیله‌ی این دمو قادر هستند تا به بعضی از حالت‌ها و مراحل بازی دسترسی داشته باشند. در پایان می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی مذکور را تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید