گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

اژدهای گیمینگ MSI با IMMERSE GH30 بروی گوش شما

اخبار بازی
اژدهای گیمینگ MSI با IMMERSE GH30 بروی گوش شما

ام اس آی اخیراً عضو جدیدی از هدست های گیمینگ خانواده Immerse را به سبد لوازم جانبی Gaming Gear خود اضافه کرده است. هدست گیمینگ Immerse GH30 آماده است تا در کنار برادران بزرگتر خود، بخش شنیداری دنیای بازی ها را برای گیمرها وسیع تر کند.


هدست گیمینگ جدید MSI این بار با وزنی معادل ۲۲۲ گرم و ویژگی های اورگونومیک در طراحی، به محصولی قابل حمل تبدیل شده است. این هدفون برای راحتی در حمل و نقل از بدنه ای سبک وزن، قابلیت تا شدن از بازوها و البته کیف مخصوص جابجایی را عرضه می کند. طراحی ظاهری هدفون Immerse GH30 با همان سبک همیشگی ام اس آی، یعنی تلفیقی از رنگ مشکی و قرمز با نشان اژدهای گیمینگ روانه بازار می شود.


هدست گیمینگ به دلیل زمان قرارگیری طولانی مدت بروی گوش کاربران، باید به پدهای نرم و بزرگ و نوع قرارگیری مناسب بروی سر مجهز باشند. هر دو مورد گفته شده در هدست گیمینگ Immerse GH30 در نظر گرفته شده است. پدهای بزرگ برای قرار گیری مناسب بروی گوش و فریم بالای سر با پوشش نرم که استفاده طولانی مدت از این هدفون را ممکن ساخته است.هدست گیمینگ Immerse GH30 برای اتصال، به جک ۳٫۵ میلی متری مجهز شده است. این هدفون از درایو ۴۰ میلی متری استفاده می کند تا صدایی وسیع را با حساسیت ۹۶ دسیبل و امپدانس ۳۲ اهم ایجاد کند. همچنین وسعت اصوات برای شنیدن صداهای مختلف در محدوده ۲۰ هرتز تا ۲۰۰۰۰ هرتز تولید می شود. میکروفون هم بریا استریم ها با قابلیت اتصال آسان از ویژگی هایی مانند حساسیت ۳۶ دسیبل، امپدانس ۲۲۰۰ و نرخ صوتی ۱۰۰ هرتز تا ۱۰۰۰۰ هرتز فعالیت می کند.

کابل استفاده شده با ساختاری مناسب و طول ۱٫۵ متر، پوشش طلایی جک ۳٫۵ میلی متری و کابل گسترش میکروفون و هدفون ۳۰ سانتی متری از دیگر ویژگی های این هدفون گیمینگ است.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 6٫40 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. PERSIAN NAZI گفت:

    بالاغیرتن هدستهای MSI خیلی عالیه Yes
    ولی بیا که چقدر سود دلالی میکشن روش

    2Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت