گیفت کارت
گیفت کارت

تعداد مینی باس‌های ضروری Destiny 2 کاهش یافت

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

بازی Destiny 2 یکی از عناوین بزرگ و در دست توسعه‌ی استودیوی Bungie است تیم سازنده تلاش کردند به خوبی بخش جدید shadowkeep را به بازی اضافه کنند (هر چند که انتشار آن به تاریخ ۹ مهر (اول اکتبر) منتقل شد). براساس اخبار منتشر شده اطلاعات بیشتری از این عنوان تا پایان هفته منتشر می‌شود.

بخش مهمی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم تعداد باس‌فایت‌های بازی است. در منطقه‌ی اروپا (European Aerial) حدود ۱۰۰ مینی باس وجود داشت که امروز و در طی خبری مشخص شد که شما فقط به شکست ۵۰ مینی باس نیاز دارید. اگر تاکنون توانسته‌اید ۵۰ مینی باس را شکست دهید ماموریت خود را به پایان رسانده‌اید. البته انتظار داریم طی انتشار جزئیات بیشتر تغییراتی در بازی شاهد باشیم.

عدم موفقیت قهرمان‌ها در اوایل بازی معمولا مسئله‌ی مهمی نیست چراکه ابزار و اسلحه‌ها خیلی قوی نیستند و شما باید با این شرایط کنار بیایید اما به نظر می‌رسد به‌زودی شاهد انتشار زره جدیدی هستیم که به شدت توان مبارزه‌ی شما را افزایش می‌دهد.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم بازی Destiny 2: shadowkeep در تاریخ ۹ مهر (اول اکتبر) برای کنسول‌های پلی‌‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با تعداد مینی باس‌های بازی Destiny 2 چیست و چه‌ میزان در جذابیت بازی موثر بوده‌اند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید