کرش همچنان صدرنشین | جدول فروش هفتگی بریتانیا

اخبار ، اخبار بازی ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

پس از یک هفته آرام دیگر Crash Team Racing موفق شد تا جایگاه قهرمانی خود را حفظ کند و Super Mario Maker 2 با جهشی بلند به جایگاه دوم این جدول رسید.

قبل از بررسی این جدول لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات جدول فروش هفتگی بریتانیا مربوط به فروش نسخه‌ی فیزیکی بازی‌ها بوده و اطلاعات فروش دیجیتال در آن لحاظ نشده است.

در این هفته‌ی آرام و کم اتفاق بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled موفق شد با وجود افت ۱۴ درصدی در فروش، رتبه‌ی اول این جدول را حفظ کند. به طور کلی، کمبود انتشار بازی‌های AAA در تابستان و همچنین قدرت بی‌پایان نوستالژی را می‌توان با رسیدن دوباره Crash Team Racing به صدر جدول فروش در طی چند هفته‌ی ‌اخیر مشاهده کرد.

همچنین در جدول این هفته همانند همیشه دو عنوان پایان‌ناپذیر FIFA 19 و Grand Theft Auto V به ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند. که البته بدون شک جدیدترین بسته‌ی الحاقی GTA Online یعنی Diamond Casino & Resort کمک بزرگی به موفقیت هفته‌های اخیر GTA V در جدول فروش بریتانیا کرده است.

همان‌طور که کمی قبل گفتیم، در این هفته هیچ بازی جدیدی وارد لیست ده برتر و حتی چهل بازی پرفروش بریتانیا نشده‌اند و تنها عناوین F1 2019 و Red Dead Redemption 2، که در هفته گذشته بخشی از لیست ده بازی پرفروش نبودهند، موفق شده‌اند تا به ترتیب رتبه‌های ششم و هشتم این هفته را به‌دست بیاورند.

عناوین انحصاری

در جدول این هفته عنوان انحصاری Fire Emblem Three Houses پس از دو هفته‌ی متوالی صدرنشینی با افت بیش از ۶۰ درصد در فروش خود به رتبه‌ی هفتم سقوط کرده است، ولی رتبه‌های دوم و سوم این هفته‌ی جدول، به‌ترتیب به عناوین محبوب Super Mario Maker 2 و Mario Kart 8: Deluxe تعلق پیدا کردند. این دو عنوان انحصاری نینتندو با وجود سقوط شدید Fire Emblem، پس‌ از هفته‌های متوالی همچنان در بین پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا باقی مانده‌اند و به نظر نمی‌رسد که به این زودی از این جدول خارج شوند

همچنین عنوان انحصاری Super Smash Bros. Ultimate نیز با تغییر کوچکی جایگاه نهمی خود را به عنوان همیشه محبوب Minecraft واگذار کرد.

 

ده بازی پرفروش این هفته در بریتانیا

نام بازی رتبه‌ی این هفته رتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Crash Team Racing Nitro-Fueled ۱
Super Mario Maker 2 ۲ ۴
Mario Kart 8: Deluxe ۳ ۷
FIFA 19 ۴ ۲
Grand Theft Auto V ۵ ۶
F1 2019 ۶ ۱۱
Fire Emblem: Three Houses ۷ ۱
Red Dead Redemption 2 ۸ ۱۵
Minecraft ۹ ۱۰
Super Smash Bros. Ultimate ۱۰ ۹
12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید