گیفت کارت
گیفت کارت

بودجه‌ی بازی Star Citizen از مرز ۲۳۱ میلیون دلار عبور کرد + ویدئویی از محتوای جدید

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

همان طور که اطلاع دارید، بازی Star Citizen به مدت طولانی در دست ساخت بوده و تاکنون این عنوان هنوز وارد مرحله‌ی بتا نیز نشده است و نسخه‌هایی که از این بازی منتشر شده بر اساس نسخه‌ی آلفا بوده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد همچنان افراد بسیاری برای تکمیل این پروژه مبالغ زیادی را به سازندگان کمک می‌کنند.

به تازگی، استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games)، اعلام کرده که بودجه‌ی ساخت بازی Star Citizen از رقم حیرت‌انگیز ۲۳۱ میلیون دلار عبور کرده است. این عنوان پیش از این نیز انواع مختلفی از رکوردهای سرمایه‌گذاری برروی یک پروژه را شکسته بود و به نظر می‌رسد این روند رکوردشکنی همچنان ادامه خواهد داشت. در کنار این اعلامیه، تیم سازنده‌ی Star Citizen ویدئویی از محتوای جدید بازی منتشر کرده است. در این ویدئو، سازندگان تصاویری مفهومی از انواع مختلفی از NPCها، مانند پیش‌خدمت‌ها و برخی از شکارچیان مزدور را نشان می‌دهند و در کنار آن، برخی از کشتی‌های فضایی در حال ساخت نشان داده می‌شود.

بازی Star Citizen در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست ساخت است و این عنوان هم‌اکنون در مرحله‌ی آلفا قرار دارد. شما می‌توانید ویدئوی جدید بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید