تاریخ انتشار بازی Decay of Logos مشخص شد + تریلر

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

شرکت رایزینگ استار گیمز (Rising Star Games) تاریخ انتشار بازی اکشن نقش‌آفرینی Decay of Logos را مشخص کرد. این عنوان قرار است در انتهای ماه آگست ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود. با گیمفا همراه باشید.

داستان بازی در مورد انتقام یک دختری است که پس از نابودی دهکده‌ی آن‌ها، به همراه گوزن خود به دنبال کشف حقیقت و پیدا کردن مقصران این حادثه می‌گردند. در Decay of Logos، انتقام‌گیری شامل مبارزه با دشمنان گوناگون، جستجو در سیاه‌چاله‌های متعدد و اکتشاف در دنیایی خواهد بود که تحت تاثیر داستان‌های خیالی و فرهنگ عامه‌ی  اروپایی است. این بازی در نگاه اول به عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild شباهت دارد.

ساخت و توسعه‌ی بازی از سال ۲۰۱۴ آغاز شده و آقای آندره کونستانتینو (Andre Constantino) به عنوان طراح بازی در استودیوی امپلیفای کریشنز (Amplify Creations) کار می‌کند. Decay of Logos اولین بازی ساخته شده توسط امپلیفای کریشنز بوده و با استفاده از موتور گرافیکی داخلی این استودیو توسعه یافته است.

بازی Decay of Logos ابتدا در روز ۵ شهریور ماه سال جاری (۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴، در روز ۷ شهریور ماه (۲۹ آگست) برای نینتندو سوییچ و در روز ۸ شهریور ماه (۳۰ آگست) برای اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است که می‌توانید در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید