گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بسته‌الحاقی جدید بازی Battlestar Galactica Deadlock مشخص شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

سازندگان بازی جالب Battlestar Galactica Deadlock در آخرین خبر خود اعلام کردند که جدیدترین بسته‌الحاقی این بازی تحت عنوان Resurrection اواخر این ماه در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بسته مشخص شده است که در ادامه می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این خصوص پی ببرید.

Battlestar Galactica Deadlock از سری عناوین فضایی به سبک استراتژی است که مدت‌ها قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. در این بازی شما باید با استفاده از سفینه‌های مختلف به نبرد با دشمنان رفته و آن‌ها را یکی پس از دیگری نابود کنید. در جریان بازی آیتم‌های ویژه‌ای هم در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد که با استفاده از آن‌ها می‌توانند سرعت نابودسازی دیگر سفینه‌ها را افزایش دهند. این بازی آن‌طور که باید و شاید مورد استقبال دوست‌داران سبک استراتژی واقع نشد و سازندگان قصد دارند تا با عرضه‌ی چند به‌روزرسانی و بسته‌الحاقی، به جذابیت‌های آن اضافه کنند. گفتنی است که استودیوی بلک لب گیمز (Black Lab Games) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

پنجمین بسته‌الحاقی بازی Battlestar Galactica Deadlock با نام Resurrection قرار است در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۸ (۲۹ آگست ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار گیرد. از محتویات این بسته می‌توان به اضافه شدن ۲ سفینه‌ی جدید اشاره کرد. همچنین ۱۳ ماموریت جدید به بخش داستانی این بازی افزوده خواهد شد. این در حالی است که به وسیله‌ی بسته‌الحاقی قبلی تحت عنوان Sin and Sacrifice، شاهد ۱۱ مامویت جدید دیگر برای این بازی بودیم. در صورت دریافت اخبار بیشتر از بازی مذکور، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید