گیفت کارت
گیفت کارت

فضای مورد نیاز Destiny 2: Shadowkeep برروی پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

دیگر زمان زیادی تا انتشار Destiny 2: Shadowkeep، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی Destiny 2، باقی نمانده است. به نظر می‌رسد استودیوی بانجی (Bungie) یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بسیار بزرگ را برای هواداران و کاربران بازی تیراندازی و چندنفره‌ی خود در نظر گرفته است. Destiny 2: Shadowkeep نه‌تنها محتوای بسیار زیادی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد، بلکه به نظر می‌رسد فضای بسیار زیادی را نیز برروی کنسول شما اشغال خواهد کرد.

براساس اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی رسمی بازی در فروشگاه پلی‌استیشن، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Destiny 2: Shadowkeep به ۶۸ گیگابایت فضای خالی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیاز خواهد داشت که برای یک بسته‌ی گسترش دهنده بسیار حجیم و بزرگ به نظر می‌رسد (کاربران کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز باید انتظار شرایطی مشابه را داشته باشند). البته نکته‌ی جالب این‌جا است که این تنها فضای مورد نیاز برای بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Shadowkeep است و اگر آن را با فضای اشغال شده‌ی فعلی بازی جمع کنیم، به عدد ۱۶۵ گیگابایت می‌رسیم. پس اگر در حال حاضر بازی را به هر دلیل از روی کنسول خود پاک کرده‌اید و قصد دارید هم‌زمان با انتشار Destiny 2: Shadowkeep، دوباره به سراغ بازی بروید، باید خود را برای یک دانلود بسیار حجیم و طولانی آماده کنید.

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Destiny 2: Shadowkeep در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر سال جاری میلادی عرضه شود ولی عرضه‌ی هر دو بسته‌ی الحاقی و نسخه‌ی رایگان بازی تا تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال جاری (۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) تاخیر خوردند. استودیوی بانجی در آینده‌ی نزدیک اطلاعات بیشتری از این بازی و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Shadowkeep را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید