تجربه‌ی بازی Borderlands 3 برای طرفداران این سری و افراد تازه وارد یکسان خواهد بود

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

همان طور که اطلاع دارید، مراحل توسعه‌ی بازی Borderlands 3 به پایان رسیده و قرار است این عنوان حدود یک ماه دیگر عرضه شود. با گذشت ۷ سال از عرضه‌ی بازی Borderlands 2، طرفداران این سری بازی به شدت منتظر عرضه و تجربه‌ی نسخه‌ی سوم هستند. در عین حال نیز احتمالا با عرضه‌ی نسخه‌ی سوم، افراد جدیدی به طرفداران این سری بازی ملحق خواهند شد.

اما اگر شما جزو کسانی هستید که تا به حال هیچ نسخه‌ای از سری Borderlands را تجربه نکرده‌اید، نباید نگران چیز خاصی باشید. آقای آنتونی نیکولسون (Anthony Nicholson)، تهیه‌کننده‌ی بازی Borderlands 3 از استودیوی گیرباکس (Gearbox)، در گفتگو با وب‌سایت GamingBolt، در مورد این عنوان توضیحاتی را ارائه داد. هنگامی که از وی در مورد اینکه چگونه این بازی می‌خواهد به گزینه‌های دسترسی نزدیک شود، سوال شد، نیکولسون در جواب گفت که این یک عنوانی است که طرفداران این سری و کسانی که برای اولین بار وارد دنیای Borderlands می‌شوند، به شدت از آن لذت خواهند برد.

وی در این مورد اظهار داشت:

ما چندین گزینه و چندین حالت مختلف را داریم که تیم سازنده برروی آن کار می‌کند. ما بخش مربوط به خودمان را داریم که برروی دسترسی کار می‌کنیم؛ چرا که برای ما بسیار مهم است. اما تا آنجا که افراد جدیدی وارد این سری بازی شوند، این یک عنوان تیراندازی اول شخص است. اگر شما تا به حال یک بازی تیراندازی اول شخص انجام داده باشید، احساس راحتی در یک خانه را دارید. دلیل به کار گیری راهنمای قدم به قدم که آن را با استفاده از ربات ClapTrap در آغاز بازی انجام دادیم این بود که می‌خواهیم مطمئن شویم که افراد قدم به قدم جلو می‌روند و نحوه‌ی انجام بازی به آن‌ها نشان داده می‌شود. ما می‌خواهیم مطمئن شویم اگر شما از نسخه‌ی اول Borderlands با این سری همراه بوده‌اید و یا با تجربه‌ی نسخه‌ی سوم برای اولین می‌خواهید که وارد دنیای این سری شوید، می‌توانید بازی را انتخاب کنید و  متوجه شوید که ما هر چیزی را برای دادن یک تجربه‌ی لذت‌بخش به مخاطبان ارائه می‌دهیم.

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید