یکی از بازی‌بازان دو لباس خارق‌العاده را برای بازی Marvel’s Spider-Man طراحی کرده است

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

اخیرا یکی از طرفداران و دوست‌داران سفت و سخت بازی Spider-Man موفق شده است تا با تلفیق لباس‌های Iron Spider و White 2099 یک لباس جدید و البته فوق‌العاده را برای شخصیت موردعلاقه‌ی خود طراحی کند.

زمانی که بازی Marvel’s Spider-Man در دسترس قرار گرفت، لباس‌های متعدد و متفاوتی در این عنوان وجود داشت که بازی‌بازان حتی می‌توانستند با کمک گرفتن از آن‌ها به قابلیت‌های جدیدی نیز دست یابند. در طول ماه‌های پس از انتشار، استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) با همکاری شرکت سونی بسته‌های الحاقی جدیدی را برای این بازی منتشر کرد تا بازی‌بازان بتوانند لباس‌های دیگری را نیز به کمد لباس‌های شخصیت اصلی بازی اضافه کنند.

متاسفانه یکی از قابلیت‌هایی که می‌توانست این عنوان را بیش از پیش موفق سازد ویژگی ساخت لباس بود که هیچوقت برای آن منتشر نشد. اما این مورد باعث نشده تا طرفداران دست نگه داشته و برخی از آن‌ها همچنان در حال ساخت طرح‌هایی جدید برای لباس‌های این شخصیت هستند. به تازگی یکی از اعضای Reddit با نام Mosheeno1، دو لباس Iron Spider و White 2099 را با یکدیگر ترکیب کرده است تا یک لباس خیره‌کننده را طراحی کند. این لباس را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

اما این شخص در کنار این لباس، موفق شده تا با ترکیب White 2099 و Big Time Stealth یک لباس دیگر را نیز طراحی کند که همچون لباس قبلی بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

همانطور که گفته شد، خواسته‌ی بسیاری از بازی‌بازانی همچون Mosheeno1 این بود که بتوانند لباس‌های موردنظر خود را برای شخصیت موردعلاقه‌ی خود طراحی کنند که البته این ویژگی هیچگاه در دسترس آن‌ها قرار نگرفت.

عنوان Marvel’s Spider-Man هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. اگر هنوز موفق به تجربه‌ی این بازی نشده‌اید پیشنهاد می‌شود تا نقد و بررسی آن را از این نشانی و به قلم مهدی رضایی مطالعه نمایید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید