فضای مورد نیاز بازی Control برروی اکس‌باکس وان مشخص شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

دیگر زمان زیادی تا انتشار ساخته‌ی جدید استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) یعنی Control باقی نمانده است. با پایان یافتن روند ساخت بازی و نزدیک شدن به زمان انتشار، تیم سازنده فضای مورد نیاز برای اجرای بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان را مشخص کرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده برروی فروشگاه مایکروسافت، بازی Control فضایی معادل ۳۴٫۷۷ گیگابایت را برروی کنسول شما اشغال خواهد کرد. اگرچه این بازی به احتمال بسیار زیاد حجم مشابهی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد داشت ولی باید انتظار متفاوت بودن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با نسخه‌های کنسولی را داشته باشیم. استودیوی سازنده مدتی پیش سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را کاهش داد. با این حال، این استودیو به هواداران اطمینان داده است که این موضوع به معنی کاهش کیفیت گرافیکی بازی برروی این پلتفرم نیست.

بازی Control در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور ماه سال جاری (۲۷ آگست سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. استودیوی رمدی مدتی پیش تریلر جدیدی از این بازی با محوریت مبارزات آن را منتشر کرده بود. علاوه بر این، شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید